پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

آغاز دوره مقدماتی تربیت مبلغ ورزشی در تربیت بدنی آستان قدس رضوی

معاونت فرهنگی ورزشی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی

دوره تربیت مبلغ ورزشی با هدف‌گذاری تبلیغی، تربیتی و ترویجی در محل مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین، دوره آموزشی مبلغان ورزشی شهر مشهد برای اولین بار و به همت معاونت فرهنگی ورزشی مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی از دهم آذر آغاز شده و تا پانزدهم آذرماه در این مجموعه ورزشی ادامه می‌یابد.
این دوره یک هفته‌ای در سطح مقدماتی و با اهداف تبلیغی، تربیتی و ترویجی برای ۴۰ تن از بانوان و آقایان طلبه ورزشکار و مربی فعال در رشته‌های مختلف ورزشی در نظر گرفته شده و اکنون در حال اجرا است.
دوره مذکور با سرفصل‌های آموزشیِ روش‌های کلاس‌داری مقدماتی، تفکر و خودشناسی، رسانه و تبلیغ، روش تولید محتوای سخنرانی ورزشی و انتقال تجارب، ارتباط موثر و روش جذب و ارشاد مخاطب در مجامع ورزشی، آشنایی با تربیت بدنی و ورزش، اصول تربیت بدنی، مخاطب‌شناسی و نیز اخلاق در ورزش دیده شده است.
این مربیان تربیتی و ورزشی در قالب کمک مربی در سالن‌های مورد نظر مشغول شده و در کنار فعالیت‌های ورزشکاران نوجوان و جوان تربیت بدنی آستان قدس رضوی، در جهت پرورش ابعاد فرهنگی و تربیتی و اخلاقی آنها تلاش می‌کنند.
گفتنی است، دوره‌های تکمیلی تربیت مبلغ ورزشی، طی مراحل مختلف و گذراندن دوره‌های تخصصی و بعد از موفقیت در آزمون هر مرحله، با ارائه گواهینامه هر سطح و سنجش توانایی‌ها و فعالیت‌های عملی هر مبلغ ورزشی تا سطح بین‌المللی ادامه خواهد داشت.

منبع: آستان نیوز

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.