پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با سردار کارگر

حمایت آستان قدس از احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس در خراسان رضوی

موزه دفاع مقدس

تولیت آستان قدس رضوی با استقبال از درخواست مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی برای کمک در زمینه احداث مسجد امام رضا(ع) وعده داد در آینده نزدیک از مجموعه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس که در حال ساخت است بازدید و اوامر مقتضی را به مراجع ذیربط ابلاغ کند.

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از فارس ، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی امروز در مشهد دیدار کرد.

سردار کارگر در این دیدار ضمن تشکر از تولیت آستان قدس رضوی، ایجاد موزه‌های دفاع مقدس را در تمام استان‌ها را یکی از مأموریت‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد و نبود باغ موزه دفاع مقدس را در خراسان رضوی یک نقیصه دانست.

وی در ادامه به حضور بیش از ۳۰ میلیون زائر بارگاه منور رضوی در مشهدالرضا و هدایت‌بخشی این زوار جهت بازدید از مرکز فرهنگی دفاع مقدس در کنار تشرف به حرم حضرت رضا(ع) اشاره کرد و حمایت آستان قدس رضوی را با در نظر گرفتن ضوابط و مقرارت، از احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خواستار شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، احیای موزه بین‌المللی استکبارستیزی را تحت نظر موزه ملی جنگ جزو مأموریت‌های در دست اقدام بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس دانست و خواستار سرمایه‌گذاری آستان قدس رضوی برای حفظ هویت این موزه شد.

همچنین مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در این دیدار به تعاملات اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان با بخش‌های مختلف آستان قدس رضوی اشاره و تداوم این ارتباط را ضروری دانست.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حسینعلی یوسفعلی‌زاده با اشاره به عقب‌ماندگی خراسان رضوی در احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس، خواستار حمایت آستان قدس رضوی از ساخت مسجد امام رضا(ع) مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس خراسان رضوی شد.

در این دیدار تولیت آستان قدس رضوی در سخنانی موافقت خود را برای ساخت و تکمیل مسجد و مرکز رفاهی شکر اعلام کرد.

حجت‌الاسلام مروی با استقبال از درخواست مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی برای کمک در زمینه احداث مسجد امام رضا(ع) وعده داد در آینده نزدیک از مجموعه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس که در حال ساخت است بازدید و اوامر مقتضی را به مراجع ذیربط ابلاغ کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.