سه‌شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

ایمیل تهدید آمیز استقلال به استراماچونی: فقط امروز منتظرت می‌مانیم

استراماچونی

سرپرست باشگاه استقلال اعلام کرد که این باشگاه فقط تا پایان امروز منتظر بازگشت آندره استراماچونی سرمربی استقلال می‌ماند در غیر اینصورت تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  خبرنگار مهر، اسماعیل خلیل زاده درباره آخرین وضعیت آندره استراماچونی گفت: بعد از سفر استراماچونی به ایتالیا، جلسات متعددی در سفارت ایران در ایتالیا با این مربی برگزار شد. یکی از نمایندگان بنده هم آنجا حضور داشت. درخواست مالی ایشان را به سفارت ایتالیا رساندیم و کار در بانک سپه انجام شد. درخواست شماره حساب کردیم که آخر وقت روز جمعه شماره حساب اعلام شد.

وی افزود: شنبه و یکشنبه بانک ها تعطیل بود. استراماچونی اصرار داشت حتما این اقدام باید از بانک ایتالیایی صورت بگیرد. ساعت ۱۳ روز گذشته چکی را به مبلغ ۱۶۰ هزار یورو در وجه ایشان صادر کردند. با استراماچونی هم تماس هم گرفته شد که چک را بگیرد ولی متاسفانه نه استراماچونی و نه وکیلش پاسخ نداده اند.

سرپرست باشگاه استقلال درباره دیدار این هفته این تیم و اینکه آیا استقلال بازهم بدون سرمربی به میدان می رود؟ تاکید کرد: امروز  ایمیلی به استراماچونی فرستادیم و تا آخر امشب منتظر وی می مانیم. در غیر اینصورت برای تیم تصمیم خواهیم گرفت.

خلیل زاده در پاسخ به این سئوال که آیا در صورت عدم بازگشت استراماچونی دنبال جانشین وی خواهید بود؟ گفت: به احتمال زیاد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.