چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان :

امیدواریم ارتباط حوزه ودانشگاه هر روز انسجام بیشتری پیدا کند

رئیس علوم پزشکی

همدان _رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت :امیدواریم ارتباط حوزه ودانشگاه هر روز انسجام بیشتری پیدا کند و ما بتوانیم از برکات خون شهیدان بهره مند شویم. 

به گزارش قدس آنلاین، رشید حیدری‌مقدم  ظهر سه شنبه در آیین نکوداشت وحدت حوزه و دانشگاه و گرامیداشت شهادت آیت‌الله دکتر مفتح اظهار کرد: هر سال در استان همدان یادواره شهید فرهنگی کشور و گرامیداشت مقام شهیدمفتح برگزار می‌شود که افتخار بزرگی است.
وی با اشاره به اینکه دبیرخانه این مراسم چند سال پیش به همت رئیس حوزه علمیه همدان  تشکیل شد و در این سال‌ها برنامه‌های درخور برگزار شده است گفت: در راستای افزایش وحدت حوزه و دانشگاه قرار شد مراسم نکوداشت یک سال در فضای دانشگاه و یک سال نیز در فضای حوزه علمیه برگزار شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا تأکید کرد: این همگرایی که نتیجه تفکر و اندیشه بلند شهید مفتح محسوب می‌شود در دانشگاه و مخصوصا در استانی که زادگاه آن شهید است، پررنگ‌تر است.
وی خاطرنشان کرد: هر سال تمام اعضای هیات‌ رئیسه دانشگاه علوم پزشکی خدمت رئیس حوزه علمیه استان و دیگر دوستان حوزوی می‌رسیم و از رهنمودهای آنها بهره‌مند می‌شویم.
حیدری‌مقدم گفت: سال گذشته برنامه‌ریزی شد در این مراسم از حضور وزیر بهداشت که سابقه فرهنگی دارد، بهره‌مند شویم، خوشبختانه امسال این امر با پیگیری‌ها محقق شد.
وی خاطرنشان کرد:‌ امیدواریم ارتباط حوزه و دانشگاه هر روز انسجام بیشتری پیدا کند و ما بتوانیم از برکات خون شهدا بهره‌مند شویم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.