چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

گازگرفتگی دونفر در پی نشت گاز بخاری در مشهد

گاز گرفتگی

افسر نگهبان آتش‌نشانی شهر مشهد ازگازگرفتگی یک خانم و آقا در پی نشست گاز مونوکسید کربن از بخاری یک منزل مسکونی در منطقه الهیه خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، افسر نگهبان آتش‌نشانی شهر مشهد، آتشیار مهدی یکه  گفت: عصر روز سه شنبه بیست وششم آذر ماه ۹۸ در پی اعلام گزارش گازگرفتگی به ستاد فرماندهی آتش نشانی، بلافاصله گروه نجات ایستگاه شماره ۷ به محل حادثه در منطقه الهیه اعزام شد.  
 وی افزود: با حضور نجاتگران آتش‌نشانی در محل مشخص شد، زن و مردی حدودا ۳۰ ساله به دلیل استنشاق گاز مونوکسید کربن، دچار مسمومیت شد اند که متاسفانه مردِجوان بر اثر شدت مسمومیت در دم جان باخته و خانم جوان نیز با علائم مسمومیت بالا توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ به مراکز درمانی منتقل شده است.  
 این افسر نگهبان آتش‌نشانی شهر مشهد با بیان اینکه "در بررسی‌های بیشتر با استفاده از دستگاه گاز سنج در محیط داخلی منزل مشخص شد، نقص فنی در سیستم دودکش بخاری این واحد مسکونی یکی از دلایل احتمالی است"، خاطرنشان کرد: این گاز گرفتگی مرگبار بوده و تحقیقات بیشتر درباره علت دقیق وقوع این حادثه با توجه به غیر استاندارد بودن لوله دودکش بخاری، توسط کارشناسان مربوطه در حال انجام است.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.