چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

مدیرکل ورزش وجوانان البرز:

تکمیل خانه جوان کرج وفردیس در دستور کار قرار دارد

امیر غفرانی

البرز- مدیرکل ورزش و جوانان استان البرزگفت: تکمیل خانه جوان در دو شهر کرج و فردیس خبردر دستور کار قرار دارد.

به گزارش قدس آنلاین، امیر غفرانی صبح امروز چهارشنبه در سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان البرز اظهار کرد: علیرغم تمام مشکلات و کمبودهای موجود، خوشبختانه استان البرز در حوزه جوانان و عملکرد به شاخص های وزارت ورزش و جوانان در این رابطه، طی ۵ سال گذشته رتبه برتر کشور را دارا بوده است.

وی به توانمندی و فعالیت سازمانهای مردم نهاد البرز اشاره کرد و افزود: سازمان های مردم نهاد البرز از پای کارترین سمن های کشور هستند که از جوانانی توانمند، با انرژی و با انگیزه تشکیل شده اند.

غفرانی اضافه کرد: پتانسیل و عملکرد موفق و اثرگذار سازمان های مردم نهاد البرز در تمامی حوزه های مربوط به جوانان در سطح استان کاملا مشهود و قابل تحسین است.

وی به طرح تدبیر زندگی اشاره کرد و گفت: این طرح یکی از بهترین و کاملترین اقدامات شکل گرفته در رابطه با آموزش های قبل و بعد از ازدواج به جوانان بود که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و دادگستری برای اولین بار در استان البرز اجرا و عملیاتی شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با اشاره به لزوم احداث خانه جوانان در شهرستان ها، عنوان کرد: تکمیل خانه جوانان کرج و فردیس در دستور کار اداره کل است که تاکنون ۶۰ درصد از تکمیل این مجموعه ها به انجام رسیده و با برنامه ریزی های صورت گرفته سعی داریم تا هر چه سریعتر این دو خانه جوان را به بهره برداری برسانیم.

وی با بیان این که اشتغال، ازدواج و مسکن سه دغدغه ی اصلی مربوط به حوزه ی جوانان است، تصریح کرد: باید در کنار فرهنگ سازی و اقدام برای تسهیل ازدواج جوانان، در جهت رفع مشکلات مربوطه به اشتغال و مسکن این قشر نیز تلاش کنیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.