چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹

۱۱۰ زندانی غیر عمد در استان مرکزی آزاد شدند

آزادی زندانیان غیر عمد

اراک - مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان مرکزی گفت: ۱۱۰ زندانی غیر عمد در این استان امسال با حمایت‌های خیران و پیگیری‌های این ستاد از زندان آزاد شدند.

به گزارش قدس آنلاین؛ محمدحسن حسین‌بیگی»  افزود: مجموع بدهی این زندانیان بیش از ۱۴۰ میلیارد ریال بود که حدود ۷۰ میلیارد ریال آن از سوی شکات بخشیده شد.

وی ادامه داد: بیش از چهار میلیارد ریال مجموع مطالبات شکات نیز از سوی خود زندانیان تامین شد و حدود ۱۷ میلیارد ریال آن نیز با تسهیلات از سوی موسسه‌های مالی و اعتباری به زندانیان پرداخت شد.

مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد استان مرکزی ادامه داد: حدود۳۷ میلیارد ریال از مجموع بدهی زندانیان نیز از به صورت اقساطی از سوی زندانیان پرداخت و یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال نیز از سوی صندوق خسارت بدنی ویژه تصادفات پرداخت شده است.  

حسین‌بیگی مجموع پرداختی ستاد دیه استان مرکزی از محل اعتبارات داخلی را هفت‌میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: حدود سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال نیز از سوی ستاد دیه کشور برای آزادی زندانیان غیرعمد استان تامین شده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.