چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲

مهلت ثبت نام ازدواج دانشجویی تمدید شد

ازدواج

معاون فرهنگی سیاسی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مهلت ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی تا پایان دی‌ماه تمدید شد.

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی اظهار کرد: پیش از این پایان آذرماه آخرین مهلت ثبت نام اعلام شده بود که باتوجه به استقبال بالای دانشجویان، این مدت تا پایان دی‌ماه تمدید شد.  

معاون فرهنگی سیاسی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: زوج‌هایی که در زمان تحصیل در دانشگاه ازدواج کرده و زمان عقدشان از اول فروردین ماه ۹۷ تا پایان آذرماه ۹۸ باشد امکان ثبت نام در بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی را دارند.

وی با اشاره به درخواست‌های مکرر دانشجویان جامانده از سال گذشته برای حضور در مراسم، تصریح کرد: زوج‌های دانشجو که در دوره بیست و دوم ثبت نام کرده و مدارکشان تایید شده اما نتوانسته‌اند در مراسم حضور یابند، امسال می‌توانند انتخاب کاروان داشته و به مشهد مشرف شوند.  

صالحی اضافه کرد: همچنین زوج‌های دانشجو که جزو جاماندگان بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی هستند، می‌توانند درخواست خود را به‌صورت کتبی از طریق نهادرهبری دانشگاه به ستاد ازدواج دانشجویی ارسال کنند.

گفتنی است؛ بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی «طرح ملی همسفر تا بهشت» از دی تا اسفندماه سال جاری در مشهد برگزار می‌شود، علاقمندان می‌توانند تا پایان آذرماه از طریق سایت اینترنتی ezdevaj.nahad.ir یا مراجعه حضوری به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها یا امور فرهنگی برای شرکت در این مراسم ثبت نام کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.