پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

اعزام زائران به عتبات و سوریه به صورت محدود انجام می‌شود

رشیدیان

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به برقراری اعزام زائران به عتبات وسوریه، گفت: این سفرهای زیارتی محدود و تنها به صورت هوایی صورت می‌گیرد.

به گزارش قدس آنلاین، سازمان حج وزیارت بالاخره پس از انتشار چند خبر از سوی خبرگزاری فارس درباره برقراری سفر به عتبات از اوایل آذرماه و همچنین آغاز اعزام‌های رسمی کاروان‌های زیارتی به سوریه از هفته گذشته بدون اطلاع‌رسانی از سوی متولیان امر، واکنش نشان داد و به‌نوعی مُهر تأییدی بر اخبار منتشر شده روی خروجی خبرگزاری زد.
بر همین اساس، علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه این سازمان به عنوان مجموعه متولی سفرهای زیارتی به عتبات عالیات و سوریه، ساماندهی و مدیریت این سفرها را در کشور عهده‌دار است، اظهار داشت: هم اینک با توجه به شرایط خاص در این کشورها سفرهای زیارتی به عراق و سوریه با رعایت ملاحظات لازم در بحث آسایش و رفاه زائران ایرانی انجام می‌شود.
 وی با اشاره به اینکه سفر به سوریه به صورت ۳ و ۵ روزه پیش‌بینی شده و زیارت مرقد مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) نیز در برنامه سفر زائران سوریه است، افزود: سفر به کربلا و نجف، کاظمین و سامرا هم به همین شکل و محدود با لحاظ شرایط و آسایش زائران مان انجام می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.