جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹

ورود انسولین به مشهد/ توزیع دارو بر اساس سقف تعیین شده بیمه بیماران

انسولین

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به ورود محموله داروی انسولین به مشهد از توزیع انسولین در داروخانه‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر اساس سقف تأیید شده بیمه بیماران دیابتی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، حمیدرضا رحیمی  اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پی محدودیت‌های پیش آمده به منظور توزیع داروی انسولین در شهر مشهد پیگیری‌هایی را برای ارسال محموله قابل توجهی انسولین به مشهد انجام داد.

وی ادامه داد: در حال حاضر پیگیری‌های انجام شده نتیجه داده و مقدار قابل توجهی انسولین به دست دانشگاه علوم پزشکی مشهد رسیده است و هم‌اکنون در داروخانه‌های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر اساس سقف تأیید شده بیمه بیماران دیابتی انسولین موجود است و توزیع می‌شود.

رحیمی تصریح کرد: با این وجود از مردم تقاضا داریم که افراد با رعایت حقوق شهروندی و حقوق بیماران به داروخانه‌ها مراجعه کنند و در طول زمان انسولین خود را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس نگرانی برای داروی انسولین وجود ندارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین در خصوص اخباری مبنی بر تلاش عده‌ای برای سوء‌استفاده از محدودیت داروی انسولین و خرید و فروش بدون مجوز آن در بازار، گفت: ما انسولین را تنها به کسانی تحویل می‌دهیم که پرونده الکترونیک بیمه‌ای و تاییدات لازم را داشته باشند و سازمان های بیمه گر افراد را تایید نموده باشند که این افراد بیمار دیابتی هستند و پزشک برای آنان نسخه نوشته باشد.

وی اضافه کرد: ما تمام تلاش خود را برای رسیدن دارو به دست بیمار واقعی و جلوگیری از تقلب و قاچاق دارو انجام می‌دهیم.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.