جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴

سرمربی تیم امید از لغو بازی های جام حذفی خبر داد!

حمید استیلی

سرمربی تیم ملی المپیک ایران گفت: به ما اعلام کردند که بازی‌های شهر تهران در هفته آینده به علت آلودگی هوا لغو است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس حمید استیلی در حاشیه بازی سایپا مقابل ذوب‌آهن در خصوص وضعیت تیم ملی المپیک ایران گفت: کارمان را با 7، 8 بازیکن ادامه می‌دهیم بازیکنان خودمان را برای بازی‌های این هفته لیگ برتر به باشگاه‌ها داده بودیم و قرار بود آنها امروز به ما ملحق شوند. امشب عازم قطر هستیم در بازی امروز 4، 5 بازیکن ما بازی می‌کردند و به اینجا آمدیم که بازی آنها را از نزدیک ببینم.

استیلی در ادامه در خصوص ملی‌پوشان امید استقلال و سپاهان عنوان کرد: به ما گفته‌اند که به علت آلودگی هوا بازی‌های تهران لغو می‌شود ما خیلی گفتیم این بازی را عقب بیندازند اما این اتفاق نیفتاد تا اینکه آلودگی هوا باعث شد این بازی لغو شود.

سرمربی تیم امید ایران در مورد اینکه سازمان لیگ هنوز به صورت رسمی خبری در این مورد اعلام نکرده گفت: به ما گفتند به احتمال زیاد لغو می‌شود و ما با بازیکنان‌مان تماس گرفتیم که هر چه زودتر به ما ملحق شوند محبی و نورافکن در اصفهان هستند و اگر با پرواز امشب نرسند با پرواز 4:30 صبح حتما به ما ملحق می‌شوند.

وی در مورد وضعیت لژیونرهای تیم امید تصریح کرد: مهدیخانی دو سه روز است  به ما ملحق شده دلفی آسیب دیده است و با دکترهای تیم کار می‌کند. صیادمنش هم بر اساس نامه‌ای که داده بود  جناب تاج گفت که با مسئولان باشگاه ترکیه‌ای در تماس است که مشکل او رفع شود.

استیلی در مورد پاداش بازیکنان تیم المپیک ایران گفت: هنوز پاداش دور مقدماتی را پرداخت نکرده‌ایم، در مورد پاداش صعود احتمالی المپیک صحبتی نشده.رئیس فدراسیون قول داده تا قبل از سفر به تایلند پاداش دور مقدماتی پرداخت شود.

وی در خصوص حریفان تیم المپیک ایران در اردوهای پیش‌رو اظهار داشت: هنوز حریفی مشخص نکردایم ممکن است در قطر با یک تیم لیگی یکی با این کشور بازی کنیم در تایلند با میرشاد ماجدی بررسی کردیم آنها تیمی ندارند اما تا وقتی که برسیم معلوم نیست چه تیم‌هایی آنجا خواهند بود آب و هوای آنجا بین 25 تا 30 درجه و رطوبت هوا 80 درجه است.

سرمربی تیم المپیک ایران در مورد اینکه امروز استراماچونی اعلام کرده بازی با سپاهان باید برگزار شود و باشگاه سپاهان هم با لغو بازی جام‌حذفی مخالف است عنوان کرد: به ما اعلام کردند به دلیل آلودگی هوا بازی لغو می‌شود خبری که به ما دادند این بود و بازی انجام نمی‌شود ما از سازمان لیگ خواستیم که فقط این بازی را لغو کند چون این یک جام است و باشگاه‌ها حق دارند اما بازی را به عقب نینداختند و آلودگی هوا در نهایت کمک کرد که بازیکنان ما در اختیارمان باشند تا قبل از بازی امروز سایپا و ذوب‌آهن به ما خبر دادند بازی لغو است و امشب همه در اردوی تیم المپیک حاضر می‌شوند.

وی در مورد زمان اعلام فهرست نهایی تیم امید گفت: فهرست نهایی را بعد از بازگشت از قطر اعلام می‌کنیم هشتم برمی‌گردیم و روز یازدهم که مراسم بدرقه است و از ایران می‌رویم اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.