پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

داستان هیئت‌های بلاتکلیف ادامه دارد

سوارکاری و بسکتبال روی هوا

دیدار تیم های بسکتبال آویژه صنعت و نیرو زمینی تهران

 سرنوشت هیئت‌های ورزشی بدون رئیس همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، هر چند فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی مدعی شده بود در اسرع وقت انتخابات هیئت‌های ورزشی بدون رئیس را برگزار خواهیم کرد تا تعیین تکلیف شوند اما هیئت‌هایی چون بسکتبال و سوارکاری هنوز در انتظار رونمایی از رئیس جدید هستند.

سینا حسینی/

 سرنوشت هیئت‌های ورزشی بدون رئیس همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، هر چند فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی مدعی شده بود در اسرع وقت انتخابات هیئت‌های ورزشی بدون رئیس را برگزار خواهیم کرد تا تعیین تکلیف شوند اما هیئت‌هایی چون بسکتبال و سوارکاری هنوز در انتظار رونمایی از رئیس جدید هستند.

*سوارکاری و بسکتبال روی هوا

انتخابات هیئت بسکتبال قرار بود چند ماه قبل برگزار شود، حتی ثبت نام کاندیداها و تأیید صلاحیت آن‌ها نیز صورت گرفت اما در دقیقه پایانی رامین طباطبایی همه چیز را به هم ریخت تا معادلات حاکم بر این انتخابات به کلی از بین برود و دوباره همه چیز از صفر شروع شود. حالا گفته می‌شود تا زمانی که تأیید صلاحیت کاندیداها دوباره انجام نشود، انتخابات این هیئت ورزشی نیز برگزار نخواهد شد.

در ارتباط با هیئت سوارکاری نیز همین داستان تکرار می‌شود، چون هنوز پاسخ استعلام‌های لازم و قانونی از سوی دستگاه‌های ذی ربط به اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی نرسیده است.

در این خصوص امیر زارعی معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی می‌گوید: ما آمادگی داریم به محض تعیین تکلیف دستگاه‌های ذی ربط و انجام استعلام‌های قانونی بلافاصله تاریخ برگزاری انتخابات هیئت‌های ورزشی را اعلام کنیم اما هنوز نتایج استعلام‌ها به دست ما نرسیده است از این رو همچنان باید صبر کنیم.

*خبر خوش برای بلند قامتان

وی در ادامه گفت: با این وجود هیئت بسکتبال همچنان توسط سرپرست در حال فعالیت است و تلاش کردیم با تأملی که مدیرکل با مجموعه استانداری دارد خانه بسکتبال را به صورت کامل در اختیار این هیئت قرار دهیم تا دیگر مشکلی بابت بهره‌برداری از سالن ورزشی نداشته باشند، البته به جز خانه بسکتبال در نامه‌ای جداگانه از استانداری خواسته‌ایم اجازه ترک تشریفات برای هشت مجموعه ورزشی را به اداره کل ورزش و جوانان بدهد تا هیئت‌های ورزشی بتوانند بدون دغدغه فعالیت‌های خود را انجام دهند».

زارعی در پاسخ به این پرسش که تکلیف پیمانکار قبلی خانه بسکتبال چه خواهد شد، گفت: ما از هیئت و پیمانکار خواسته‌ایم این تکلیف حساب‌های خود را روشن کنند، هر چقدر هیئت بسکتبال از مجموعه خانه بسکتبال استفاده کرده باشد، ما در نظر خواهیم گرفت و با پیمانکار تسویه حساب خواهیم کرد تا وی نیز در این میان متضرر نشود.

*شایعات شهرداری

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان در پاسخ به این پرسش که آیا شایعه ممنوعیت نام نویسی کارمندان و مدیران شهرداری برای شرکت در انتخابات هیئت‌های ورزشی درست است یا خیر، توضیح داد: ما چنین نامه‌ای را دریافت نکرده‌ایم و اما شایعه‌اش را شنیده‌ام ولی هنوز فرصت نکردم که در این ارتباط از مسئولان شهرداری استعلام بگیرم، مطمئناً نقش تأثیرگذار شهرداری و مجموعه شهرداری در حوزه ورزش تأثیرگذار است از این رو امیدوارم که چنین خبری وجود نداشته باشد، ما نیروهای قوی و قدرتمندی در حوزه مدیریت شهری داریم که می‌توانند بازوی اجرایی خوبی برای پیشرفت و تعالی ورزش باشند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.