پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶

استقلال در اطلاعیه ای اعلام کرد

پایان داستان استراماچونی

استراماچونی، سرمربی استقلال

باشگاه استقلال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ادامه همکاری با آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی این تیم منتفی است و وی به تهران باز نمی‌گردد.

در این اطلاعیه آمده است، پس از پاسخ باشگاه استقلال به شروط یازده‌گانه آندره‌آ استراماچونی، 2مرتبه مهلت ارایه پاسخ نهایی به این مربی از سوی باشگاه استقلال تمدید شد که مهلت اول تا ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه(چهارم دی‌ماه) و برای آخرین بار تا ساعت ۱۰ صبح پنج‌شنبه (امروز) بود.

پس از این دو فرصت برای پاسخگویی وکیل استراماچونی در پاسخ به مهلت اول گلایه کرده بود که چرا مباحث و اسناد مذاکره در فضای عمومی منتشر می‌شود و در پایان نوشته بودند که آماده مذاکره هستند.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است،‌باشگاه استقلال در پاسخ به این نامه نوشت که وقتی از طریق اینستاگرام سرمربی و همسرشان و رسانه‌های ایتالیایی بسیاری از مسائل مطرح می‌شود، باشگاه هم مجبور است جهت روشن شدن اذهان عمومی اقدام به انتشار مستندات کند ضمن اینکه در پاسخ به آمادگی جهت مذاکره، باشگاه خواستار حضور سرمربی در تهران جهت مذاکره شد.

اما در نهایت و دوباره پاسخ وکیل استراماچونی همانی بود که قبلا منتشر شده است.

وکیل این سرمربی ایتالیایی در آخرین ایمیل و مهلتی که توسط باشگاه استقلال تا ساعت ۱۰ صبح امروز تعیین شده بود، تاکید کرده  تا شروط یازده‌گانه استراماچونی پذیرفته نشود، اتفاقی رخ نخواهد داد.

به این ترتیب باتوجه به آنکه در هفت روز آینده باید فهرست اولیه تیم استقلال جهت حضور در لیگ قهرمانان برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود، ونقل و انتقالات تیم برخلاف بسیاری از تیم‌های لیگ برتری دچار تاخیر شده است و از سوی دیگر در پایان هفته آینده باید تمرینات تیم آغاز و شرایط اردو و مسابقات تعیین شود ، به طورعملی شروط اعلام شده از سوی استراماچونی برای باشگاه استقلال غیرقابل اجرا است.

همچنین باشگاه ضمن اعلام مختومه شدن این موضوع، در اسرع وقت تصمیمات جدید را اعلام خواهد کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است ، متاسفانه برخی رسانه‌ها با انتشار اخبار دروغین و ایجاد امیدهای واهی باعث تشویش بیشتر اذهان هواداران شده‌اند اما  باشگاه استقلال اعلام می‌دارد  تا زمان صدور این اطلاعیه هیچ ایمیلی مبنی بر تهیه بلیت هواپیما از طرف استراماچونی برای باشگاه ارسال نشده و اگر لازم باشد متن آخرین نامه رسمی وکیل ایشان منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.