دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

توجه به مردم و مقاوم بودن از ویژگیهای بارز سردار شهید قاسم سلیمانی بود

مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

امام‌جمعه قوچان گفت: اخلاص، اطاعت عملی از ولی‌فقیه، توجه به مردم، انقلابی و جهادی بودن و مقاومت و ایستادگی از ویژگی‌های بارز سردار شهید قاسم سلیمانی بود.

به گزارش قدس آنلاین، حجت‌الاسلام محمدعلی دستجردی در مراسم گرامیداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در قوچان افزود: این شهید بزرگوار متعلق به همه بود زیرا یک شخص نبود بلکه تفکر و اندیشه مقاومتی بود که به همه اختصاص داشت و لقب زیبای سیدالشهدای مقاومت برازنده اوست.

وی با تأکید بر اینکه باید تفکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی  ترویج پیدا کند ادامه داد: این شهادت برای جامعه ما بسیار سخت بود اما فرصتی است که می‌توان تفکر و اندیشه مقاومت را از این طریق گسترش و دنیا را بیشتر تکان داد.

امام‌جمعه قوچان گفت: شهید سپهبد قاسم سلیمانی در دامان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رشد کرد و این دامان، دامان پربرکتی است که انسان‌های بزرگی را پرورش داده تا همه دنیا را تکان دهند.

دستجردی افزود: برای طی مسیر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی همه هدف‌ها باید به‌سوی آمریکا باشد اما نباید از اسرائیل نیز غافل شد زیرا تمام بدبختی‌های جهان دست این رژیم منحوس است

وی ادامه داد: فریاد "من هم حاج قاسم سلیمانی هستم" توسط همه مردم جهان خواب را از چشم آمریکایی‌ها خواهد گرفت.

امام‌جمعه قوچان گفت: شهید سپهبد قاسم سلیمانی شهید وحدت بود و امروز باید همه در جامعه در مسیر مقاومت و مجاهدت این جریان وحدت را ادامه دهند.

دستجردی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و اینکه شهید سپهبد قاسم سلیمانی از مردم یک مجلس انقلابی را انتظار داشت گفت: خون شهید سلیمانی امروز مجلس شورای اسلامی را تکان داد اما این مسیر انقلابی باید از همان روزهای اول مجلس راه می‌افتاد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.