دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان:

۵۴ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه سراسری کتاب همدان عرضه شد

نمایشگاه کتاب

همدان- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از عرضه ۵۴ هزار عنوان کتاب در دوازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی در آیین رونمایی از کتاب روایت‌های گردشگری ایران با بیان اینکه نمایشگاه در چند سال اخیر برگزار نشده بود، اظهار کرد: پس از پیگیری های صورت گرفته، مجوز برگزاری نمایشگاه دوازدهم صادر شد و هدف این بود که همدان از این ظرفیت فرهنگی بهره مند شود.

وی ادامه داد: تلاش شد که ردیف اعتباری برای برگزاری نمایشگاه های سال آینده نیز تأمین شود.

احسانی گفت: ۵۹۴ ناشر از سراسر کشور برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کرده بودند که در نهایت بیش از ۳۰۰ ناشر به طور مستقیم و یا به صورت مشترک در ۱۸۸ غرفه در نمایشگاه حضور یافتند.

وی با بیان اینکه ۵۴ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه عرضه شده است، خاطرنشان کرد: ۱۲ ناشر و پنج کتاب فروشی از استان همدان هم در نمایشگاه حضور دارند.

احسانی با اشاره به اینکه نمایشگاه در چهار بخش عمومی، آموزشی و کمک آموزشی، کودک و نوجوان و برنامه جنبی برگزار شده، اظهار کرد: ۱۲ برنامه جنبی در این ایام پیش بینی شده بود که همه روزه در دو نوبت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه تبلیغات نمایشگاه به دلیل شهادت شهید سپهبد سلیمانی دیرتر آغاز شد، گفت: خوشبختانه با پیش بینی تخفیف ۳۰ درصدی، فروش در نمایشگاه دوازدهم قابل توجه بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.