دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

تجدید بیعت حوزه علمیه خراسان با رهبر معظم انقلاب در پی حوادث اخیر

حوزه علمیه

مدیر حوزه علمیه خراسان در خصوص اعلام بیعت مجدد حوزه علمیه خراسان با مقام معظم رهبری و درباره حوادث اخیر، به محضر رهبر معظم انقلاب نامه‌ای نوشت.

به گزارش قدس آنلاین، آیت الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان درخصوص اعلام بیعت مجدد حوزه علمیه خراسان با مقام معظم رهبری و درباره حوادث اخیر، به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب نامه‌ای نوشت.

متن نامه به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

قال علی (علیه السلام): کُنَّا إِذَا احْمَرَّ الْبَأْسُ اتَّقَیْنَا بِرَسُولِ اللَّهِ (صلی الله علیه وآله)

محضر نورانی رهبر حکیم و خردمند انقلاب اسلامی

حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله الوارف)

سلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

اندیشه و زبان و قلم را یارای آن نیست که عمق مصائب عظیمه‌ای را که در این ایام بر قلب نازنین‌تان وارد آمد، به توصیف در آورد. حرکت‌های حرمت‌شکن عده‌ای ناآگاه در آبان ماه سال جاری، جنایت هولناک آمریکای جهانخوار در ترور یار صدیق انقلاب اسلامی، سردار سرافراز شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که وجودش یادآور راه و منش مالک اشتر و عمار یاسر علی (علیه السلام) بود و نیز سانحه غمبار سقوط هواپیما که در آن جمعی از فرزندان برومندتان به دیار باقی شتافتند.

اینک از سر وفاداری و به انگیزه بیعتی مجدد با آن وجود معزّز و گوهر گرانمایه، پیروان و شاگردان شما در حوزه علمیه انقلابی خراسان پشتیبانی و حمایت همه‌جانبه خویش را بسان گذشته از حضرت شما و فرزندان صادق و مخلص‌تان در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که اوج خلوص و صدق و وفاداری خود را در طول دوران شکوهمند انقلاب اسلامی از جنگ تحمیلی گرفته تا عرصه‌های پرخطر لیله الهریرهای مکرّر و ذوب شدگی شان در ولایت و انقلاب اسلامی و صداقت و اخلاص خود را در حادثه سقوط هواپیما نشان داده و چیزی را از ملت افتخارآفرین و امت شهیدپرور اسلامی پوشیده نداشته‌اند، اعلام می‌داریم.

در ضمنِ این تجدید بیعت با آرمان‌ها و اندیشه‌های والای شما در طی مسیر نورانی انقلاب اسلامی، از خدای منّان دوام سلامت و توفیقات متزاید آن رهبر عزیز را خواستاریم و برای همیشه انزجار قلبی خود را از دخالت‌های متکبرانه دولت‌های پلید آمریکا و انگلیس و صهیونیسم غاصب در امور داخلی کشور عزیزمان ابراز داشته و همواره آماده فدا نمودن جان و هستی خود در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های پرشکوه و عزت آفرین شما تا برپایی تمدن نوین اسلامی خواهیم بود.

مدیر حوزه علمیه خراسان

سید مصباح عاملی

 98/10/23»

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.