سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴

بیانیه اصحاب رسانه‌ خراسان رضوی در حمایت از قدرت و اقتدار دفاعی کشور

بیانیه,نمازگزاران جمعه

سازمان بسیج رسانه ، خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی در بیانیه‌ای مشترک از قدرت و اقتدار دفاعی نظام مقدس اسلامی در برابر فتنه‌های استکبار حمایت کردند.

به گزارش قدس آنلاین، سازمان بسیج رسانه، خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی در بیانیه‌ای مشترک از قدرت و اقتدار دفاعی نظام مقدس اسلامی در برابر فتنه‌های استکبار حمایت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم رب الشهداء والصدیقین

مقارن با سیلی سخت لشکریان حضرت ولی‌عصر(عج) و در حالی‌که دشمن مبهوت از عظمت مردم قدرشناس ایران اسلامی در تشییع شکوهمند سردار آسمانی و قهرمان ملی ما بود قصه جان‌باختگان پرواز اوکراین باعث غصه دوستداران نظام و شادی بیگانگان گردید تا باز به فتنه‌ای دیگر در اختلاف‌افکنی میان ملت، چشم طمع بدوزند و البته کور خوانده‌اند که این امت در پیوند با امام خویش همواره بر آن عهد که بستند، هستند و با وجود تنگناها و گلایه‌های داخلی از بی‌تدبیری‌ها راه شهیدان را ادامه می‌دهند.

در این میان اما امان از مدعیان آزادی بیان در رسانه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام که حتی از تصاویر شهید سلیمانی نیز در هراسند!

ننگ بر سلبریتی‌ خواب‌زده‌ای که به‌جای همراهی با امواج خروش دل‌های دریایی آحاد جامعه در راستای انتقام سخت از دشمن، آب به آسیاب دشمن ریخته و به سوت و کف‌زدن بنگاه‌های سخن‌پراکنی شیطان دل خوش دارند!

وای بر شما اگر همراه مردم نباشید و واویلا از روزی که نقاب از نفاق نفوذی‌ها دریده و سیه‌روی شود هر که در او غِش باشد!

تجمع مردم انقلابی مشهد در حمایت از اقتدار ایران و همدردی با داغدیدگان سانحه هواپیمایی و حول محورهای زیر برگزار می‌شود:

۱ - ابراز همدردی با خانواده‌های محترم شهدای حادثه سقوط غمبار هواپیمای اوکراینی

۲ - اعتراض مردمی به سوءاستفاده معاندین و ضدانقلاب از حادثه تأسف‌بار سقوط هواپیمای اوکراینی و اقدامات ساختارشکنانه در تجمعات مرتبط

۳ - حمایت مردمی امت بصیر و انقلابی از قدرت و اقتدار دفاعی نظام مقدس اسلامی در برابر فتنه‌های استکبار

زمان: سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه ساعت ۸:۴۵ صبح

مکان تجمع: مجتمع فرهنگی و هنری صاحب‌الزمان در میدان صاحب‌الزمان برای حضور در راهپیمایی عمومی از میدان شهدا به طرف حرم مطهر رضوی

سازمان بسیج رسانه، خانه مطبوعات و رسانه‌های خراسان رضوی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.