سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

شهرداری کرمان قصوری در حادثه تشییع پیکر شهید سلیمانی نداشت

کرمان

کرمان- رئیس شورای شهر کرمان با اشاره به اینکه هم و غم همه مسئولان در ستاد نیز این بوده که مراسم تشییع سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به بهترین شکل ممکن انجام شود گفت: شهرداری و شورا در چارچوب وظیفه محوله شده اقدام کرده و در این خصوص هیچ قصوری نداشته است .

به گزارش قدس آنلاین؛ محمد فرشاد در نشست عمومی شورای شهر کرمان افزود: مردم داوطلبانه و خالصانه در مراسم تشییع و وداع شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی حضور پیدا کردند  اما با کمال تاسف دست تقدیر اینچنین رقم زد که تعدادی جان خود را در این مراسم از دست دادند و زیبنده است که کمیسیون فرهنگی و اجتماعی کارشناسی کرده و مکانی را به عنوان نماد حق شناسی به نام این جانباختگان نامگذاری کند.

وی بیان داشت: شورا و شهرداری و ستاد برگزاری این مراسم را به عهده داشتند و تمامی دست اندرکاران چه در ستاد و چه شورا و چه شهرداری زحمت کشیدند و این اتفاق ناگوار و غیرقابل پیش بینی به هر حال با جمعیتی ۳ میلیونی که هیچ برابری با جمعیت ۶۰۰ یا ۷۰۰ هزار نفری در کرمان نداشته رخ داده است .

وی اضافه کرد:  براساس مصوبه شورای شهر کرمان، بزرگترین بلوار در دست احداث (۱۶ کیلومتری) از پل شهید بهشتی تا میدان جلوی فرودگاه کرمان به نام سپهبد شهید سلیمانی نامگذاری می شود و همچنین یک بلوار به نام شهید پورجعفری و یک بلوار نیز به نام شهید ابوالمهدی المهندس نامگذاری می شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.