سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

پدر یک جانباخته سانحه هوایی:

اجازه سوء‌ استفاده به دشمن نمی‌دهیم

میلاد قاسمی

پدر "میلاد قاسمی" یکی از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: راه خانواده‌های جانباختگان این سانحه هوایی از سوء‌ استفاده‌کنندگان جداست و اجازه سوء‌ استفاده به دشمن را در این ماجرا نمی‌دهیم.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا قاسمی با بیان اینکه برخی در پی بهره‌برداری سیاسی از این سانحه هستند افزود: ما را با دشمن و منافقان کاری نیست و اجازه سوء استفاده به کسی نمی‌دهیم.

وی ادامه داد: خانواده جانباختگان و مردم ایران اجازه نخواهند داد از این سانحه علیه کشور، انقلاب، سپاه پاسداران و مسوولان استفاده شود.

قاسمی گفت: در این حادثه جوانان و مردم ایران بیشتر از خانواده‌های جانباختگان متاثر شدند که با این همدردی ما را خشنود و راضی کرده‌اند.

وی افزود: فرزندم چند بار برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه‌های آمریکا پذیرفته شد اما از تحصیل در آن کشور چشم پوشی کرد و سرانجام در دانشگاه گوئلف کشور کانادا به ادامه تحصیل پرداخت.

میلاد قاسمی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شریف و دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه گوئلف کشور کانادا بود. کسب مدال طلای المپیاد ریاضی و کسب مقام سوم مسابقات قرآنی خراسان رضوی بخشی از افتخارات وی است.  

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.