پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳

مراسم یادبود شهدا از سوی وزارت خارجه در مشهد برگزار شد

نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور

مراسم یادبود سردار شهید سپهد قاسم سلیمانی و شهدای سانحه هوایی اخیر روز پنجشنبه در مشهد از سوی نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور برگزار شد.

به گزارش قدس آنلاین، در این مراسم دفاتر یادبود سردار شهید سلیمانی و شهدای سانحه هوایی در دفتر وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور گشایش یافت و روسای نمایندگی‌های کنسولی و بین‌المللی مقیم مشهد پیام تسلیت و ابراز همدردی خود را در این دفاتر یادداشت کردند.
در این مراسم "الیاس غایب اف" سرکنسول ترکمنستان در مشهد، "احمد قیس شیخ المحسن" سرپرست سرکنسولگری عراق، "جابر انصار" سرکنسول جمهوری اسلامی افغانستان، "عرفان محمود بخاری" کنسول پاکستان، "فاتیح توپ چو" سرکنسول ترکیه در مشهد و "عروج سیفی" رییس دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در امور مهاجرین حضور داشتند.
سرپرست نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال و شرق کشور در این مراسم گفت: گشایش دفاتر یادبود سردار شهید سلیمانی و شهدای سانحه هوایی برای پاسداشت رشادت‌های این سردار شهید و همرزمانش و همچنین گرامیداشت یاد جانباختگان سانحه هوایی انجام شده است.
هادی علیپور با اشاره به جنایت‌های استکبار جهانی افزود: صلح و ثبات در منطقه فقط با اتحاد و همکاری بین‌المللی حاکم خواهد شد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.