جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰

معرفی سامانه‌ رسمی آستان قدس رضوی برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

رضوان

مدیر مرکز توسعه و نظارت بر موقوفات و نذورات آستان قدس رضوی از امکان کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان از طریق سامانه‌های رسمی این آستان مقدس خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، علیرضا اسماعیل‌زاده ابراز کرد: گزینه سیل‌زدگان به منظور امدادرسانی به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان در نرم‌افزار رضوان و سامانه‌ الکترونیکی وقف و نذر رضوی به نشانی nazr.razavi.ir فعال شد.
وی گفت: زمینه مشارکت مردم در کمک رسانی به هم‌وطنان سیل زده سیستان و بلوچستان از طریق کد دستوری #۸* که با تلفن همراه به آسانی قابل شمار گیری است، نیز فراهم شده است.
اسماعیل زاده ادامه داد: همچنین افراد می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۴۸۷۲۷۲۷۲۸۰ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۸۸۸۸۸۸۸۹ بانک ملت به نام آستان قدس رضوی ویژه سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان واریز کنند و در امدادرسانی به مردم سیل‌زده این خطه کشور در پرتوی بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) سهیم شوند.  
مدیر مرکز توسعه و نظارت بر نذورات و موقوفات آستان قدس رضوی گفت: مراجعه به دفاتر نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‌ها و همچنین مراجعه حضوری به دفاتر نذورات این آستان مقدس در صحن‌ها، رواق‌ها و ورودی‌های حرم مطهر رضوی، از دیگر روش‌های امدادرسانی به هم‌وطنان سیل‌زده سیستان و بلوچستان همگام با خادمان رضوی است.
گفتنی است، آستان قدس رضوی از نخستین ساعات پس از وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان حاضر شده و هم اکنون با استقرار دو آشپزخانه روزانه بیش از ۱۵ هزار وعده غذای گرم طبخ و میان هم‌وطنان سیل زده توزیع می‌کند، تهیه و توزیع لوازم گرمایشی و مواد بهداشتی از دیگر اقداماتی است که آستان قدس در مناطق سیل زده در دست انجام دارد و در این میان مشارکت‌های مردمی می‌تواند به امدادرسانی‌های بهتر کمک کند.

منبع: آستان نیوز 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.