یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳

برگزاری مجمع عمومی نوبت دوم پدیده در دهه ی دوم بهمن ماه

سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز

سرپرست گروه شرکت های پدیده ضمن تشریح تدابیر لازم جهت برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی با رویکرد توجه و تکریم سهامداران افزود: همه ی سعی و تلاش ما بر این است تا در دهه ی دوم بهمن ماه نوبت دوم مجمع عمومی برگزار شود.

به گزارش قدس آنلاین، علی کریمی سرپرست  گروه شرکتهای پدیده ضمن تشریح تدابیر لازم جهت برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی با رویکرد توجه و تکریم سهامداران افزود: همه ی سعی و تلاش ما بر این است تا در دهه ی دوم بهمن ماه نوبت دوم مجمع عمومی برگزار شود.

وی  اظهار داشت: تا کنون اقدامات مثبتی در جهت برگزاری مجمع عمومی در شرایط مطلوب سهامداران انجام شده است و اطمینان داریم با برگزاری هر چه بهتر مجمع عمومی، آینده پدیده به نحو احسن و به نفع سهامداران رقم خواهد خورد.
سرپرست  گروه شرکتهای پدیده در ادامه از همه مدیریتها و معاونتهای فعال در پروژه های پدیده خواست تا گزارش های  مبسوط و عینی  از اقدامات مهم وامید بخش انجام شده برای آینده پدیده تهیه وبه سهامداران اطلاع رسانی شود.

وی تصریح کرد: سهامداران گروه شرکتهای پدیده شاندیز باید از دارایی خود آگاه باشند و بدانند چه آینده ای در انتظار سهامشان است.

کریمی همچنین تاکید کرد: بنای دست اندرکاران برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی باید بر این باشد که سهامداران امنیت سهام خود را احساس کرده و مشارکت حداکثری داشته باشند.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.