دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

محمدرضا عارف:

فراکسیون امید پیگیر رفع ابهامات در حادثه سقوط هواپیماست

محمدرضا عارف

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل برخی از خانواده های جان باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی تاکید کرد: فراکسیون امید به طور جد پیگیر روشن شدن واقعیت و رفع ابهامات در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی است.

قدس آنلاین: رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل برخی از خانواده های جان باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی تاکید کرد: فراکسیون امید به طور جد پیگیر روشن شدن واقعیت و رفع ابهامات در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی است.

به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف به همراه تعدادی از اعضای فراکسیون امید با حضور در منزل تعدادی از خانواده‌های جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی ضمن عرض تسلیت با آنان ابراز همدردی کرد.

عارف در دیدار با خانواده شهید کدخدازاده، جان باختن هموطنانمان بخصوص نخبگان جوان کشورمان در این سانحه غم انگیز را بهت آور دانست و گفت: این مصیبت برای کشور ما ضایعه ای بسیار دردناک و غیر قابل جبران است، می‌دانم شما عزیزان روزهای بسیار سختی را تحمل می کنید.

وی بر ضرورت روشن شدن ابعاد پیدا و پنهان این حادثه تاکید کرد و گفت: شخصا و به همراه همکارانم در فراکسیون امید به طور جد پیگیر روشن شدن واقعیت و رفع ابهامات در حادثه سقوط هواپیما هستیم. برای من این حادثه غم بسیار بزرگی بود و  خداوند متعال به شما و همه ما صبر هضم این واقعه دردناک را عنایت کند.

انتهای پیام/

نظرات

  • سامان ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۴
    0 0
    رفع ابهام یا امتیاز خواهی از شورای نگهبان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.