چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

پست مسکن مهر آستارا قبل از پیک بار سال ۹۹ برقدار می شود

برق

گیلان - مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: پست ۶۳.۲۰ کیلوولت مسکن مهر آستارا تا قبل از پیک بار سال ۹۹ برقدار و آماده بهره برداری می شود.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای گیلان ،عظیم بلبل آبادی ،اظهار کرد: پست ۶۳.۲۰ کیلوولت مسکن مهر آستارا با ظرفیت ۸۰ مگاولت آمپر با هدف تامین انرژی برق مطمئن و پایدار شهر آستارا تا قبل از پیک بار سال ۹۹ برقدار و آماده بهره برداری می شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان با بیان اینکه تمامی تجهیزات، فونداسیون ها و ساختمان کنترل این پست در داخل سازه مسقف سوله ای قرار گرفته است، افزود: به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی تجهیزات و تاسیسات پست و همچنین در راستای معماری شهری و زیباسازی، تمامی تجهیزات،  فونداسیون ها و ساختمان کنترل این پست در داخل سازه مسقف سوله ای قرار گرفته است.

وی گفت: با توجه به قرار گرفتن این پست در منطقه مسکونی و به منظور جلوگیری از آلودگی صوتی و جهت رفاه و آسایش شهروندان از ترانس های بی صدای ساخت داخل کشور در این پست استفاده شده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان در خصوص مشخصات فنی پست گفت: این پست دارای ۱۲ فیدر خروجی، دو فیدر ترانس، یک فیدر کوپلر و ۶ فیدر خازنی در مجموع به ظرفیت ۱۴.۴ مگاوات در سطح ولتاژ ۲۰ کیلوولت می باشد.

وی یادآور شد: این پست در زمینی به مساحت ۵۷۷۶ مترمربع احداث می شود و سیستم کنترلی آن از نوع معمولی می باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.