پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳

مدیرکل اوقاف خراسان رضوی خبر داد

سی و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن درحرم رضوی برگزار می‌شود

اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی

مدیرکل اوقاف خراسان رضوی با تاکید برلزوم همکاری همه دستگاه‌های اجرایی دربرگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم، گفت: سی وهفتمین دوره ازاین مسابقات فروردین ماه۹۹در حرم رضوی برگزارمی‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، امروز نشست هم اندیشی و بررسی مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی در سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سالن جلسات اداره کل اوقاف خراسان رضوی برگزار شد.
در ابتدا این جلسه حجت الاسلام محمد احمدزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: این مسابقات هر ساله با برند جمهوری اسلامی ایران در سطح بین الملل برگزار می‌شود که به لحاظ موقعیت، جایگاه خاص خودش را دارد.

وی با بیان اینکه مشهد به عنوان پایتخت معنوی کشور می‌طلبد شرایط ویژه برای اجرای این مسابقات ایجاد کند. افزود: سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران از ۲۲ تا ۲۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف استان تصریح کرد: هر دستگاه با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد می‌تواند قدم‌های مثبتی در راستای اجرای بهتر این مسابقات بردارد.

در ادامه این جلسه نمایندگان دستگاه‌ها با اعلام آمادگی کامل در جهت همکاری برای اجرای هر چه بهتر این مسابقات، پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه کردند

منبع:مهر

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.