شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

گل محمدی: از روزی که آمدم وعده و وعید شنیدیم/ فکر نمی کردم مشکلات اینقدر عمیق باشد

گلمحمدی

یحیی در اولین حضورش در نشست خبری به عنوان سرمربی پرسپولیس درباره شرایط تیمش برابر تراکتور به صحبت پرداخت.

قدس آنلاین؛ یحیی گل محمدی که در نیم فصل به عنوان جانشین گابریل کالدرون هدایت پرسپولیس را برعهده گرفته، با حضور در نشست خبری به سولات خبرنگاران حول آمادگی تیمش برای این جدال پاسخ داد.

یحیی صحبت‌هایش را پیش از نشست خبری اینچنین آغاز کرد و از هواداران این تیم خواست تا به کمک سیل زدگان در سیستان بیایند و در ادامه درباره بازی گفت: حدود ۱۰ روز در تیم هستیم و فرصت کمی برای تمرینات تاکتیکی داشتیم. با بازیکنان خوب و با کیفیتی کار می کنیم و خیلی زود کارهای تاکتیکی را می گیرند و از نظر هماهنگی اما کار داریم و باید بیشتر کار کنیم و این فرصت بازی به بازی برای ما بیشتر خواهد شد.

وی درباره تراکتور گفت: تراکتور ۴ بازی قبلی خود را برده و روند خوبی با آقای الهامی داشته و بازیکنان تکنیکی و سرعتی دارند. بازی فردا به نظرم جذاب باشند و فکر می کنم هواداران شاهد یک بازی فنی از دو تیم باشند. امیدوار هستیم بتوانیم وظایف مان را به خوبی در زمین انجام دهیم و گرفتن سه امتیاز هدف اصلی ماست و از هواداران نیز می خواهیم حضور پرشور و پررنگی داشته باشند. حضور پرتعداد آنها می تواند دلگرمی بزرگی برای ما باشد و انشاالله با حضورشان یک برد خوب داشته باشیم. بچه ها یک سری مشکلات دارند که آزاردهنده است. از روزی که آمدم قرار بود پرداختی داشته باشند اما فقط وعده و وعید. امروز هم کمی شاکی بودند. مشکلات مالی در همه باشگاه ها وجود دارد و البته آقای انصاریفر هم در تلاش برای درآمدزایی است . خواستم از اینجا از هیات مدیره و انصاریفر بخواهم که تلاش بیشتری داشته باشند. این تیم معمولی نیست و ۴۰ میلیون هوادار نگران دارد. نمی توانیم نسبت به مشکلاتی که تیم دارد بی تفاوت باشیم.

گل محمدی در ادامه صحبت هایش گفت: یک بازی دیگر به بازی های خارج از خانه ما با توجه به فرمولی که ای اف سی گذاشته اضافه خواهد شد. شرایط و بازی هایی که در پیش داریم حساس و فشرده است. با رقیبان اصلی در لیگ بازی داریم و از طرف دیگر در آسیا. نیازمند برنامه خوبی داریم و البته مشکلاتی که اکنون تیم را اذیت می کنند باید آن را برطرف کنیم. کار سخت است اما با این بازیکنان خیلی از مشکلات حل خواهد شد. احساسی که خودم در این مدت در تیم داشتم، علیرغم اینکه سه قهرمانی داشتند انگیزه زیادی داشتند که چهارمین قهرمانی را کسب کنند. درس خوبی به من دادند که علاوه بر جام های قبلی باز با انگیزه هستند. باید از بچه ها تشکر کنم که این احساس خوب را به من دادند.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اینکه آیا به دنبال تغییر تاکتیک و نفرات است پاسخ داد: هر مربی سبک خاص خودش را دارد. من به دنبال بازی روی زمین وبا سرعت بالا هستم. این نوع بازی نیاز به این دارد که زمان و امکانات لازم را داشته باشیم. در روزهای اخیر مشکلات زیادی از حیث زمین داشتیم و خیلی از برنامه ها به خاطر بارندگی تغییر کرد. کاری که از بازیکنان می خواهم نیازمند به زمان است. بازیکنان کیفیت مدنظرم را دارند و با صرف زمان به شرایط تاکتیکی و تکنیکی خواهند رسید.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اینکه آیا به دنبال تغییر تاکتیک و نفرات است پاسخ داد: هر مربی سبک خاص خودش را دارد. من به دنبال بازی روی زمین وبا سرعت بالا هستم. این نوع بازی نیاز به این دارد که زمان و امکانات لازم را داشته باشیم. در روزهای اخیر مشکلات زیادی از حیث زمین داشتیم و خیلی از برنامه ها به خاطر بارندگی تغییر کرد. کاری که از بازیکنان می خواهم نیازمند به زمان است. بازیکنان کیفیت مدنظرم را دارند و با صرف زمان به شرایط تاکتیکی و تکنیکی خواهند رسید.

گل محمدی درباره اینکه سرمربی قبلی نیز با مشکلات مالی از تیم جدا شد و او و بازیکنان تا چه زمانی به این مساله تحمل خواهند کرد: این بستگی به این دارند که هیات مدیره و مدیرعامل چه زمانی آن را برطرف کنند. اگر زودتر حل شود بازیکنان با خیال راحت و ذهن باز وارد مسابقات می شوند. برعکس آن نیز اثرات منفی روی بازیکنان خواهد داشت. آنها انتظار دارند که این مشکلات هرچه زودتر برطرف شود.

وی درباره اینکه استوکس چه زمانی به تیم اضافه خواهد شد گفت: اوساگوآنا با تیم تمرین می کند و شاید فردا در ترکیب باشد. استوکس هم به نظرم بحث پرداختی دارد و باید این مشکل حل شود و او برمی گردد.

گل محمدی درباره اینکه آیا بازیکنان خارج شده از لیست طبق نظر او بودند و فرشاد احمدزاده، حسین ماهینی و آدام همتی با نظر او از تیم رفتند گفت: آنها خودشان نرفتند و طبعا از طرف باشگاه این اقدام صورت گرفته و لیست مربی قبلی و ما بودند و مشترک بودند. چه ایشان می ماندند و چه من، آنها می رفتند.

وی درباره بیرانوند نیز گفت: من با او امشب جلسه خواهم داشت و خودم نمی دانم قرارداد بسته یا نه اما امشب صحبت خواهیم کرد.

یحیی در پایان گفت: بشار هم مشکل مالی دارد و اوساگوآنا هم از روزی که آمده یک ریال نگرفته. خودم هم نگرفتم. می دانستم مشکل مالی دارد اما فکر نمی کردم این مشکلات اینقدر عمیق باشد. فکر کنم چند روز دیگر قرارداد برانکو بیاید و مشکلات زیادی است.

سرمربی پرسپولیس در شرایطی که قصد پایان دادن به صحبت هایش را داشت در واکنش به اینکه اگر مشکلات تیم اینقدر زیاد است بهتر نیست آنها اقدام به جذب استوکس که بار مالی دیگری روی دوش باشگاه خواهد گذاشت، نکنند گفت: اگر بتوانیم استوکس را بگیریم و تیم تقویت شود با توجه به حضور در سه رقابت دست مان پر می شود اما اگر مشکلات اینقدر زیاد باشد نظر منم این است که این اتفاق نیفتد.

ادامه دارد...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.