شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹

مجمع ۷ هزار نفری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب دوشنبه برگزار می‌شود

سروری

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از برگزاری مجمع ۷ هزار نفری این شورا در روز دوشنبه خبر داد.

قدس آنلاین: پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به تعیین  زمان برگزاری مجمع ۷ هزار نفره این شورا  اظهار داشت: دوشنبه هفته گذشته آمادگی برگزاری این مجمع وجود داشت  اما مذاکرات به جایی رسید که احساس شد نیاز داریم که نسبت به این موضوع تامل بیشتری کنیم و هر چند به تأخیر افتادن برگزاری این مجمع برای ما مشکل آفرین بود ولی احساس این بود که وحدت نیروهای انقلاب ارزش این تاخیر را دارد تا مذاکرات به نتیجه برسد.

وی با بیان اینکه به احتمال زیاد این مجمع روز دوشنبه (۷ بهمن)  برگزار می‌شود، افزود: انتخابات در این مجمع (برای لیست نهایی نامزدها)تمام الکترونیک بوده و بازه‌ زمانی برگزاری آن ۲۴ ساعته است. البته در صورتی که  افراد نتوانند  در موعد مقرر رأی خود را در سامانه الکترونیکی اخذ رای ثبت کنند، شرایطی در نظر گرفته شده تا زمان اخذ رای تمدید شود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تشریح علل تمدید فرآیند اخذ رای برای شرکت‌کننده در مجمع عمومی شورای ائتلاف، گفت: یکی از علل قرار دادن امکانی برای تمدید مهلت اخذ رای این است که به رأی دهندگان این امکان را داده شود تا  با دقت رزومه کاندیداها را بررسی کنند. همچنین با توجه به اینکه باید ۷ هزار نفر برای رأی دادن به سایت مراجعه کنند  با طولانی کردن روند انتخابات، زمان تقسیم می‌شود و افراد در زمان‌های مختلف می‌توانند به سایت مراجعه و رأی خود را ثبت کنند و این بابت از بروز مشکلی احتمالی برای سامانه جلوگیری می‌شود.

سروری تصریح کرد: تلاش ما این است که انتخابات در یک روز به اتمام برسد اما برای ما دقت مهمتر از سرعت است، یعنی تلاش ما این است که نیروها با دقت و بررسی کافی به گزینه‌ها رأی دهند.

وی درباره علت به تاخیر افتادن زمان برگزاری مجمع ۷ هزار نفری، اظهار داشت: ما در حال مذاکره با برخی از گروه‌ها هستیم تا بتوانیم وحدت فراگیر را داشته باشیم تا نیروهای انقلاب چند لیست نشوند.   بنابرین به دلیل اهمیت وحدت ما مجبور شدیم برگزاری این مجمع را به تأخیر بیندازیم.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.