دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

انصاری فرد:

کارت زرد بیرانوند باید حذف شود

انصاری فرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره داور بازی دیروز با تراکتور گفت: داور بازی به برخی از بازیکنان ما کارت‌های بی‌مورد داد.

قدس آنلاین: به گزارش باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره محرومیت شجاع خلیل‌زاده مدافع این تیم که با رأی کمیته انضباطی فعلاً محروم است، گفت: محرومیت خلیل‌زاده برای ما واقعا غیرمنتظره بوده و دلیل آن را نمی‌دانیم. خود بازیکن می‌گوید که هیچ خطای رفتاری و انضباطی نداشته است. من حتی با او صحبت کردم و تاکید کردم که اگر مساله‌ای وجود دارد به من بگوید اما خلیل‌زاده مصرانه اعلام کرد که هیچ عمل خطایی از او سر نزده است. البته فیلم‌های موجود از بازی هم نشان دهنده این موضوع است که بازیکن ما تخلفی انجام نداده و فقط زمانی که بازیکن تراکتور به بیرانوند ضربه می‌زند او این بازیکن را از دروازه‌بان ما جدا کرده است.

او دقایقی قبل از حضور در کمیته انضباطی افزود: بنده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال می‌روم تا این موضوع را پیگیری کنم. البته شماره تماس آقای حسن‌زاده، رییس جدید کمیته انضباطی را ندارم. امروز به دیدار رییس جدید کمیته انضباطی می‌روم تا هم با او آشنا شوم و هم موضوع محرومیت مدافع تیم خودمان را پیگیری کنم. اگر قرار است رای موقتی برای بازی دیروز صادر شود مطمئنا موارد دیگری وجود داشت که باید درباره آنها این راهی صادر می‌شد.

انصاری‌فرد درباره داوری بازی دیروز گفت: درباره داوری بازی دیروز باید بگویم که برخلاف فرافکنی برخی مسؤولان باشگاه تراکتور، داور بازی به برخی از بازیکنان ما کارت‌های بی‌مورد داد. مسوولان تراکتور گفته‌اند اوساگونا باید سه بار اخراج می‌شد اما من از بازیکنان تراکتور نامی نمی‌برم. واقعیت‌ها کاملا مشخص است. خودم دیروز استادیوم بودم و خیلی از مسائل را دیدم که شروع کننده اتفاقات تلخ روی سکوها چه کسانی بودند. داور بازی خودش دستور به تعویض بازیکن حریف را داد اما انگار این موضوع را فراموش کرده بود و به بیرانوند به بهانه اتلاف وقت کارت زرد داد! ما درخواست داریم که این کارت زرد پاک شود و بعد از اگاهی از علت محرومیت خلیل‌زاده مفصل صحبت خواهم کرد. او در داربی به ناحق محروم شد و ما امسال به شدت از برخی تصمیمات متضرر شده و نمی‌دانیم چرا برخی تخلفات بازیکنان برخی تیم‌ها که درگیری‌های شدید داشته‌اند محرومیت نداشته اما خلیل‌زاده با برداشت اشتباه از یک عکس که داور هم منکر هرگونه توهین و بی احترامی شد دو بازی را از دست داد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.