پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

مدیر آموزش و پرورش بجنورد:

اجرای ۳۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر در مدارس بجنورد

ایام الله دهه فجر

خراسان شمالی- مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد از اجرای ۳۰ عنوان برنامه به مناسبت دهه فجر در مدارس این شهرستان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد، امیری در جلسه کارگروه دهه فجر آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه بیشتر برنامه ها با محوریت نقش الگویی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموز و فرهنگی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است، افزود: با توجه به فعالیت حدود ۵۰۰ مدرسه در شهرستان  بیش از ۵ هزار برنامه در سطح مدارس شهرستان با حضور معلمان و دانش آموزان و اولیاء اجرا می شود.

وی برگزاری کارگاه از طرح تا عمل انقلابی، نواختن زنگ انقلاب، گل‌باران تمثال امام (ره) و سرود ۱۳۵۷ نفره دانش آموزان در برنامه محوری و برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب را از جمله برنامه های دهه فجر عنوان کرد.

امیری خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی گنج و رنج ویژه سوادآموزان، ویژه برنامه لاله‌های روشن با محوریت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، غبارروبی و گل‌باران مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا، همایش خورشید خانه ات باش، نشست بصیرتی ویژه فرهنگیان، دانش آموزان و اولیاء محوریت گام دوم انقلاب، اجرای نمایش تئاتر، کرسی های آزاد اندیشی با محوریت پیروزی انقلاب و شروع گام دوم انقلاب از دیگر برنامه های ایام دهه فجر است.

وی یادآورشد: اجرای طرح سلاله ها با موضوع تفکر انقلابی و سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و تشریح گام دوم انقلاب نیز در این ایام اجرا خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد خاطر نشان کرد: در روز پایانی دهه فجر نیز ضمن دعوت از مردم همیشه در صحنه و انقلابی شهرستان همراه با همه اقشار فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پرشور و باشکوه خواهند داشت و سرود همگانی ۱۳۵۷ نفره دانش آموزانی نیز در مراسم محوری ۲۲ بهمن اجرا خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.