شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

شبکه چهار روی موج «رادیو انتخاب»/ بررسی نقش و اولویت های مجلس یازدهم

شبکه چهار

شبکه چهار سیما در ویژه برنامه انتخاباتی خود برنامه ای با قالب رادیو تصویری تهیه کرده است. برنامه «رادیو انتخاب» عنوان ویژه برنامه شبکه چهار است که غلامرضا محمدقاسمی کار تهیه‌کنندگی و کارگردان آن را بر عهده دارد.

به گزارش قدس آنلاین، در این برنامه مجری با کارشناسان به بررسی مسائل و موضوعات حوزه های مختلف پزشکی، صنعت، بازرگانی، زنان، حوزه اجتماعی و ... به گفت و گو می نشیند و نقشی را که مجلس می تواند در این حوزه ها ایفاء کند به نقد و بررسی می گذارد. همچنین اولویت هایی که مجلس آینده باید برای تسهیل امور و رفع مشکلات درنظر بگیرد مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 محمد قاسمی گفت: در این برنامه ترکیبی که اجرای آن را شاهین احمدیان بر عهده دارد با ۷۰ کارشناس در حوزه‌های مختلف در خصوص نقش و اولویت‌های مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف همچون آموزش و پرورش، محیط زیست، فرهنگ، سیاست خارجه و ... گفت‌وگو می‌کند.

وی افزود: این برنامه علاوه بر گفت‌وگو از بخش‌های مختلفی همچون «مرور ادوار مجلس» که به تاریخچه مجلس شورای اسلامی در دوره‌های مختلف می‌پردازد، تشکیل شده است. همچنین بررسی برخی قوانین انتخاباتی و آیین نامه داخلی مجلس هم در این برنامه بررسی می شود.

«قصه‌های ما» شامل داستانک‌های انتخاباتی هم از دیگر بخش های برنامه «رادیو انتخاب» است. موشن گرافی و بررسی رویدادهای گذشته انتخابات مجلس از دیگر بخش های این برنامه است.

«رادیو انتخاب» به تهیه کنندگی غلامرضا محمدقاسمی هفته ای چهار بار تا زمان انتخابات یازدهم مجلس یک شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار پخش می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.