شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

۸۶ پروژه قابل افتتاح با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان در تربت حیدریه داریم

آبرسانی به روستاها

فرماندار تربت حیدریه گفت: پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی در دهه فجر۸۶ پروژه قابل افتتاح با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان و چهار پروژه کلنگ‌زنی با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

به گزارش قدس آنلاین، علی رستمی در نشست خبری که با موضوع برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی و انتخابات برگزار شد، اظهار کرد: پروژه‌های دستگاه‌های اجرایی ۸۶ پروژه قابل افتتاح با اعتبار ۸۰ میلیارد تومان و چهار پروژه کلنگ‌زنی با اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

فرماندار تربت حیدریه پروژه‌های داخل شهر تربت حیدریه و بخش مرکزی را ۵۵ پروژه با مبلغ ۶۵ میلیارد تومان ذکر کرد و ادامه داد: ۱۸ پروژه در بخش رخ با مبلغ ۱۳ میلیارد تومان و ۱۸ میلیارد تومان هم توسط بخش خصوصی اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به افتتاح فاز یک پروژه اورژانس بیمارستان نهم دی با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال افزود: پروژه‌های آبرسانی به روستای نسر با هزینه ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین مجتمع مرغ تخم‌گذار با هزینه ۵ میلیارد تومان در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

رستمی با اشاره به برگزاری ۱۰۰ برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی در دهه فجر بیان کرد: رویکرد ما در اجرای برنامه‌ها ترویج فرهنگ ایثار وشهادت است و تمام تلاش ما این است که مراسمات مربوط به ایام الله به کانون‌های وحدت، همدلی و اتحاد تبدیل شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌حیدریه با بیان اینکه پنجمین شهرستان بزرگ استان در حوزه اقتصاد مقاومتی هستیم، گفت: در این حوزه ۴۵ طرح سرمایه‌گذاری با ۱۰ هزار میلیارد ریال و ۳ هزار و ۴۰۰ میلیون یورو به امضا رسانده‌ایم.

وی افزود: البته هیچ فرد و جریان خاصی نمی‌تواند این موفقیت را حاصل تلاش خود بداند، بلکه حاصل یک کار جمعی است.

رستمی با بیان اینکه در موفقیت‌های بعد پیروزی انقلاب نیز هیچ فرد و گروهی حق ندارد، آن‌ها را به نام خود ثبت کند، گفت: در ناکامی‌های انقلاب نیز همه ما سهیم هستیم.

فرماندار تربت حیدریه در بخش دیگری با تاکید بر ضرورت تقویت عوامل پیروزی انقلاب، اظهار کرد: تقویت و معرفی این عوامل به نسل جدید بسیار مهم است زیرا این گروه نسل خاصی همراه با نیازهای ویژه خودش است و ما باید تلاش کنیم پاسخگوی این‌ها باشیم و آن‌ها را با آرمان‌های انقلاب آشنا کنیم.

وی همچنین از ایجاد اختلاف و فاصل بین مقام‌های انتصابی و انتخابی انتقاد و از آن به عنوان مهمترین آفت انقلاب و نظام اسلامی یاد کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.