یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹

گفت‌وگوی سردار قاآنی با اسماعیل هنیه و زیاد نخاله

النخاله

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر قدرت ملت فلسطین و گروه‌های مقاومت برای شکست توطئه آمریکایی صهیونیستی عربی موسوم به معامله قرن تأکید کرد.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، پایگاه خبری فلسطین الیوم از تماس تلفنی زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی با سردار حاج اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس خبر داد.

در این تماس تلفنی، النخاله از مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت و گروه‌های مقاومت فلسطین تقدیر کرد.

النخاله تصریح کرد: ان‌شاءالله، ملت فلسطین و گروه‌های مقاومتش، طرح معامله قرن و تمام توطئه‌هایی را که علیه حق تاریخی‌اش در فلسطین طراحی می‌شود، به شکست خواهند کشاند.

فلسطین الیوم افزود سردار قاآنی هم بر ادامه حمایت قاطع جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین در رویارویی با تمام توطئه‌هایی که علیه حقوق  تاریخی‌اش صورت می‌گیرد و قرار گرفتن کنار آنها در رویارویی با معامله قرن تأکید کرد و گفت هیچ تغییری در سیاست جمهوری اسلامی ایران در خصوص حمایت از گروه‌های مقاومت فلسطین به‌ویژه پس از ترور شهید حاج قاسم سلیمانی صورت نگرفته است.

این رسانه همچنین از تماس تلفنی اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و سردار قاآنی خبر داد که طی آن راه‌های مقابله با توطئه معامله قرن بررسی شده است.

بر اساساین گزارش، سردار قاآنی بر شکست این توطئه و مقابله با خطرات آن و ادامه حمایت جمهوری اسلامی ایران از ملت و مقاومت فلسطین تاکید کرد.

هنیه نیز از موضع جمهوری اسلامی ایران و ادامه حمایت‌هایش از ملت و مقاومت فلسطین تقدیر و بر اجماع ملی فلسطینیان در مخالفت با معامله قرن تاکید کرد و گفت به قدرت ملت فلسطین و مقاومت شجاع آن و ملت‌های مسلمان برای شکست اطمینان دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.