دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۰

دو مسیر جدید به قطارهای نوروزی مشهد افزوده شد

مدیرکل راه آهن خراسان

مدیرکل راه آهن خراسان گفت: دو مسیر ریلی جدید مشهد- ارومیه و مشهد - بستان آباد در برنامه پیش فروش بلیتهای قطارهای مسافربری نوروزی سال نو قرار گرفت که پارسال وجود نداشت.

به گزارش قدس آنلاین، مصطفی نصیری ورگ افزود: در حال حاضر قطارهای مسافربری در مسیر ۳۱ شهر و مرکز استان و مشهد جا به جا می شوند و علاوه بر آن واگن حمل خودرو در ۶ مسیر برای انتقال خودروی مسافران از مشهد به این مقاصد فراهم است.

وی ادامه داد: امکان جا به جایی خودرو از مشهد به شهرهای کرمان، بندرعباس، تبریز، تهران، شیراز و اهواز فراهم است و این خدمات در نوروز ۱۳۹۹ نیز ادامه خواهد داشت.   

مدیرکل راه آهن خراسان به آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه اشاره و بیان کرد: پیش فروش یاد شده مربوط به بلیت همه قطارهای مسافربری از تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۸ تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ است.

نصیری افزود: فروش اینترنتی از صبح امروز در مسیرهای مختلف به تناوب آغاز شده و فروش حضوری بلیت از طریق مراکز عرضه و آژانسهای مسافرتی از فردا سه شنبه ساعت هشت صبح آغاز می شود و هموطنان عزیز می توانند با مراجعه به مراکز فروش بلیت و یا سایتهای اینترنتی www.Safirrail.ir،   ww.Fadaktrains.com ،  www.Raja.ir،  www.Rai.ir نسبت به خرید بلیتهای مورد نیاز خود اقدام کنند.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.