دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

دست پدر معتاد به خون فرزندانش آغشته شد

قتل پیر زن 60 ساله در رشت

خراسان شمالی- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری فردی که اقدام به قتل و مجروح کردن فرزندان ۷ و ۱۲ ساله اش کرده بود در فاروج خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری با اعلام جزئیات این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نیاز پلیسی در بیمارستان شهرستان فاروج، بلافاصله عوامل گشت انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند. 
وی با اشاره به اینکه با حضور عوامل گشت کلانتری در بیمارستان مشخص شد که پسربچه ای حدودا ۱۲ ساله از ناحیه گردن دچار جراحت شدید شده است، افزود: با بررسی های بعمل آمده و تحقیقات صورت گرفته از همراه این پسربچه مشخص می شود که وی به دست پدر معتادش مجروح شده است. 
سردار مظاهری ادامه داد: مادربزرگ این پسربچه که همراه وی بود اعلام داشت که نوه کوچکش به نام پیمان هفت ساله در منزل بوده و احتمالا جانش در خطر است که بلافاصله عوامل انتظامی به سرعت خود را به محل زندگی این فرد رساندند. 
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با بیان اینکه ماموران با حضور در محل مورد نظر و با هماهنگی مقام قضائی وارد منزل متهم شدند، افزود: متهم که به دلیل مصرف مواد مخدر صنعتی و اختلاف با همسرش دست به این اقدام زده بود با عملیات روانی ماموران راضی می شود که فرزندش را در قبال خروج ماموران آزاد کند. 
وی با اشاره به اینکه ماموران برای اینکه اتفاق ناگواری پیش نیاید در حال خروج از منزل بودند که ناگهان صدای فریاد پسربچه شنیده می شود، تصریح کرد: بلافاصله ماموران مجددا با هماهنگی قضائی درب ورودی را شکسته و بعد از ورود به منزل با پیکر خون آلود پدر و پسربچه روبرو می شوند. 
این مقام ارشد انتظامی در استان یاد آور شد: با توجه به اینکه هردو مجروح زنده بودند بلافاصله توسط عوامل امدادی به بیمارستان انتقال شده که متاسفانه پیمان ۷ ساله در حین انتقال به بیمارستان با زندگی خداحافظی کرد. 
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: حال مزاجی فرزند دیگر این فرد مساعد بوده و خود متهم نیز که خود را با چاقو از ناحیه شکم مجروح کرده بود در حال مداوا می باشد که به محض بهتر شدن حال وی، به مراجع قضائی معرفی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.