دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴

اتصال خط لوله گاز در یکی از روستاهای خلیل‌آباد قربانی گرفت

حادثه

رئیس هلال احمر خلیل‌آباد از انفجار و تخریب یک منزل مسکونی در روستای سعدالدین از توابع بخش ششطراز بر اثر تجمع گاز خبر داد و گفت: در این حادثه صاحب این واحد مسکونی زیر آوار مانده و فوت کرد.

به گزارش قدس آنلاین، احمد رضاپور در خصوص جزئیات حادثه انفجار منزلی در روستای سعدالدین از توابع بخش ششطراز، اظهار کرد: در اولین ساعات از تحویل گاز به یکی از منازل روستای سعدالدین از توابع بخش ششطراز، صاحبخانه با ورود به خانه و زدن کلید برق اتاق انفجار رخ می‌دهد و در این حادثه صاحب این واحد مسکونی زیر آوار مانده بود فوت کرد.

رئیس هلال احمر خلیل‌آباد با اعلام اینکه به علت تخریب این واحد مسکونی که ناشی از حجم گاز وارده به داخل منزل بوده است، افزود: وی دارای دو فرزند بوده که در این لحظه فرزندان و همسر وی، بیرون منزل بوده‌اند.

وی گفت: بلافاصله پس از این حادثه و تماس دهیار با مراکز امدادی، نیروهای هلال احمر، آتشنشانی، اورژانس و نیروهای قضایی و انتظامی، در محل حاضر شدند و به بررسی موضوع پرداختند.

رضاپور با بیان اینکه مردم باید در این گونه مواقع خونسردی خود را حفظ کنند، افزود: در این حوادث احتمال اینکه فرد حادثه دیده در زیر آوار در نقطه‌ای واقع باشد که بتوان او را نجات داد به همین دلیل نباید با حضور بر روی آوار سنگینی بیشتری را به  سطح محل تخریب وارد کنند.

رئیس هلال احمر خلیل‌آباد گفت: نجات یک فرد از زیر آواز یک کار تخصصی است، بنابراین نباید تا رسیدن نیروهای امدادی مردم خود وارد عمل شوند مگر اینکه آموزش‌های لازم امدادی و نجات را گذرانده باشند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.