چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

مدیرکل ارشاد خراسان رضوی:

مشهد بعد از تهران، کامل‌ترین لیست فیلم‌های جشنواره را دارد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: لیست فیلم‌های مشهد بعد از تهران کامل‌ترین لیست جشنواره است.

به گزارش قدس آنلاین، دکتر جعفر مروارید  در حاشیه اولین روز جشنواره فیلم فجر مشهد اظهار کرد: با توجه به موقعیت ویژه مشهد که به نظر ما قطب دوم کشور است و گفت‌وگوهای مفصلی که با آقای دکتر انتظامی، معاونت سینمایی تهران انجام شد، همان لیست تهران، لیست مشهد نیز هست و بعد از تهران مشهد کامل‌ترین لیست را دارد.

وی افزود: هر چه از شروع جشنواره بگذرد، فیلم‌های خوش‌ساخت با انتخاب مردم مشخص می‌شود، استقبال بیشتر خواهد شد و هر اثر بازخوردهای خودش را در فضای عمومی خواهد داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ضمن ابراز خوشحالی از آغاز این جشنواره و اشاره به حضور موثر مردم در این جشنواره گفت: سینمای آفریقا سینمای منتخب اصحاب رسانه است و ما امسال شاهد حضور دسته‌جمعی اصحاب رسانه هستیم.

مروارید بیان کرد: فرایندی که منتهی به افتتاحیه جشنواره شد،  بسیار طاقت‌فرسا بود. جریان ارسال فیلم‌ها از تهران به مشهد صورت می‌گیرد و ستاد کل جشنواره متمرکز در تهران است، تهیه‌کنندگان انتظاراتی دارند که جنبه تجاری نیز دارد و صرفا جنبه‌ فرهنگی و هنری مدنظر نبوده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ما با شهردار نیز جلسات متعددی داشتیم و شهرداری نیز در این امر بسیار کمک کرد که ابتدا سینمای آفریقا، هویزه و اطلس و پس از آن دیگر سینماها به لیست اکران افزوده شد.

مروارید بیان کرد: قاعدتا مشکلاتی نیز در پخش‌ها به وجود می‌آید که ان‌شاءالله با همکاری تهران تلاش می‌کنیم امسال از این قبیل مشکلات نداشته باشیم.

منبع: ایسنا

انتهای خبر/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.