پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷

معاون سیاسی استاندار:

بیش از ۶۵۰ هزار نفر در خراسان شمالی واجد شرایط رای هستند

معاون سیاسی استاندار

خراسان شمالی-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: هیات های نظارت و اجرایی برای برگزاری انتخاباتی با شکوه پای کار هستند و در استان بیش از ۶۵۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، ولی الله حیاتی در مراسم تقدیر از فعالان حوزه دفاع مقدس استان با تبریک ایام دهه فجر، اظهار داست: در طول ۴۱ سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی همواره با توطئه های ریز و درشت دشمنان مواجهه بوده ایم که یکی از توطئه ها جنگ تحمیلی هشت ساله ای بود که دنیای استکبار علیه ما برنامه ریزی کرد.

وی ادامه داد: در فرهنگ دفاع مقدس تکبر، غرور و خودبینی معنایی نداشت و ایثار، جانفشانی و از خودگذشتگی سرلوحه امور بود و یکپارچگی، ایستادگی و مقاومت فضای حاکم بی کشور بود.

حیاتی مطرح کرد: امروز هم توسط دشمنان جنگ تمام عیار اقتصادی بر پایه نارضایتی های معیشتی مردم علیه ما طرح ریزی شده است که راه برون رفت از مشکلات کنونی رجوع به فرهنگ دفاع مقدس است.

وی افزود: انتخابات موجب اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی می شود و بنابراین جدای از اینکه طرفدار چه جریان و جناح سیاسی هستیم باید تلاش کنیم مردم در پای صندوق های رای مشارکت حداکثری داشته باشند چرا که هر چه این حضور پرشکوه باشد اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در چشم جهانیان بیشتر خودنمایی می کند.

حیاتی گفت: مردم در صحنه های مختلف نشان داده اند که پای آرمان های انقلاب و امام راحل ایستاده اند که می توان به حضور پرشور مردم در تشییع جنازه سردار سپهبد قاسم سلیمانی اشاره کرد که خون این شهید بزرگوار موج جدیدی از امید را در شریان های انقلاب اسلامی جاری کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.