شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

فرماندار بجنورد:

دهیاران موفق در اجرای طرح هر دهیاری یک پروژه حمایت می شوند

فرماندار بجنورد

خراسان شمالی- فرماندار بجنورد به تلاش جدی دهیاران در اجرای طرح هر دهیاری یک پروژه و افزایش بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی روستاییان،کشاورزان و عشایر تاکید کرد.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی فرمانداری بجنورد، غلامرضا عوض زاده در دمین جلسه مشترک با دهیاران شهرستان بجنورد گفت: دهیارانی که در اجرای این طرحها موفق باشند ضمن معرفی بعنوان دهیاران نمونه از حمایتهای ویژه عمرانی و اعتباری در حوزه خود برخوردار خواهند شد.

وی به اهمیت انتخابات و راهبرد وزارت کشور در فراهم سازی بستر مناسب برای حضور و مشارکت حداکثری مردم در این دوره از انتخابات اشاره کرد و افزود:تاکید وزارت کشور به صیانت از آرای مردم توسط مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات است و رفتار و کردار مجریان انتخابات باید به گونه ای باشد که سبب اعتماد مردم به دست اندرکاران برگزاری انتخابات شود و باعث مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای شود.

فرماندار بجنورد با اشاره به اینکه دهیاران حق ندارند از امکانات دولتی و اداری که در اختیار دارند بر له و علیه نامزد های انتخاباتی استفاده کنند افزود: دهیاران تلاش کنند میانگین مشارکت شهرستان در بحث انتخابات ارتقا پیدا کند.

شهرستان بجنورد دارای ۱۳۲ دهیاری است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.