یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

«قاتل خاموش» مرگ یک پزشک در خوزستان را رقم زد

خوزستان- روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص فوت یکی از پزشکان این دانشگاه در بیمارستان سوسنگرد توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش قدس آنلاین؛ در بخشی از این گزارش  آمده است،  امین تاجمیری از پزشکان قرارداد ساعتی بیمارستان شهر سوسنگرد  در تاریخ ۱۸ بهمن ماه جاری در کشیک شب این بیمارستان فعالیت داشت.

بعد از چند ساعت حضور در بخش اورژانس با هماهنگی پزشک همکار، جهت استراحت به محل استراحت پزشکان مراجعه کرد که در ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد پزشک همکار بعد از چندین بار تماس ناموفق با وی  به محل استراحت پزشکان مراجعه کرد که با پیکر بی جان این پزشک مواجه شد. طبق اعلام پزشکی قانونی مرگ این بیمار بر اثر گاز گرفتگی بوده است.

 این بیانیه می افزاید: سرپرست بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی اهواز در همان ساعات اولیه وقوع این حادثه ضمن همدردی با خانواده  این پزشک، معاون درمان دانشگاه را موظف به حضور در بیمارستان و پیگیری این موضوع کرد.

سرپرست دانشگاه همچنین ضمن تاکید بر پیگیری دقیق حادثه به ادارات بازرسی و دفتر حقوقی، دستور برخورد قانونی و عزل مقصر یا مقصران را صادر کرد.

گفتنی است؛ این پزشک  ۲۶ ساله اهل الیگودرز استان خوزستان بوده است. روز جمعه هفته گذشته ۱۸ بهمن ماه نیز یک زن در اهواز بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست داد.

شهرستان دشت آزادگان در ۷۵ کیلومتری از اهواز با مرکزیت شهر سوسنگرد در غرب خوزستان واقع است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.