سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

استیضاح توییتری شهردار مشهد توسط گندمی/ کلایی حائز ویژگی‌های لازم برای اداره شهر نیست!

گندمی

رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای شهر مشهد با انتشار توییتی در واکنش به اقدام محمدرضا کلایی برای ثبت نام ریاست فدراسیون فوتبال، وی را فاقد ویژگی‌های لازم برای اداره شهر دانست.

به گزارش قدس آنلاین، ثبت نام شهردار مشهد برای ریاست فدراسیون فوتبال به قدری برای اعضای شورای شهر مشهد غافلگیر کننده بوده که هر کدام به نوعی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

در حالی که رییس شورای شهر مشهد صبح امروز این اقدام کلایی را بدون مشورت شورای اسلامی شهر عنوان کرد و تصمیم در این خصوص را منوط به جلسه با شهردار و شنیدن ادله او برای این اقدام، دانست، رییس کمیسیون برنامه و بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای شهر مشهد، طاقت نیاورد و با توییتی که شب گذشته  منتشر کرد، حکم برکناری محمدرضا کلایی را از سمت شهرداری مشهد یک تنه امضا کرد.

بتول گندمی در این توییت نوشت: «شهردار مشهد برای انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد!! ظاهرا این روزها برای برخی شان شورای شهر و رای مردم و جایگاه شهرداری اهمیتی ندارد. کسی که برایش مدیریت فوتبال مهمتر از مدیریت شهر مشهد باشد از منظرِ منِ عضوِ شورای شهر مشهد، دیگر حائز ویژگیهای لازم برای اداره شهر نیست».

البته اظهار نظرهای صریح این عضو شورای شهر در مخالفت با شهردار مشهد مسبوق به سابقه است، چنان‌که مدتی قبل، زمانی که محمدرضاکلایی برای معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، گزینه پیشنهادی شورا را نپذیرفت، باز هم با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود، از این مطلب گلایه و تلویحا شهردار مشهد را متهم به روگردانی از وعده‌های جریان اصلاحات کرد.

گندمی در بخشی از آن مطلب نوشت: «آنان که تصمیم گیر شده‌اند وعده‌های جریان اصلاحات به مردم در انتخابات دو سال پیش را فراموش کرده‌اند و اسب خود را می‌تازانند، بازی می‌کنند و بازی می‌دهند، ما را، جریان را، مردم را، اما نبستند بر ما در آسمان به پایان رسد هر بد بدگمان؛ شاهنامه آخرش خوش است....»

گویا حالا با این اقدام محمدرضا کلایی، گندمی به پایان خوش شاهنامه خوانی اش رسیده است!

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.