سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

در آستانه سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

کتاب «از انقلاب اسلامی تا تمدن اسلامی» منتشر شد

کتاب

به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی در آستانه سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبر معظم انقلاب، کتاب «از انقلاب اسلامی تا تمدن اسلامی» چاپ و منتشر شد.

به گزارش قدس آنلاین، این کتاب که رهیافتی به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است به شاخه‎ای از درخت معارف بنیادین می‌پردازد. ریشه‎ها، دستاوردها و آسیب‎های انقلاب اسلامی، چیستی تمدن اسلامی، چیستی علم دینی و علوم انسانی اسلامی و ضرورت تحول در آن، معرفی و بررسی تمدن غرب و مقایسه آن با تمدن اسلامی و وظایف جوان مومن انقلابی در راستای تمدن‎سازی موضوعات اصلی این کتاب است که توسط حجت الاسلام و المسلمین حسن وکیلی به رشته تحریر درآمده و توسط موسسه جوانان آستان قدس رضوی به چاپ رسیده است.
کتاب «از انقلاب اسلامی تا تمدن اسلامی» مقدمه‌ای است برای آشنایی با انقلاب اسلامی و تمدن اسلامی که می تواند انگیزه نسل جوان نخبه را برای قدم نهادن در راستای تمدن سازی تقویت نماید.
مهم‎ترین هدف این کتاب ارائه راهکاری برای جوانان است تا جوان امروزی نگاهی تمدنی به آینده داشته باشد و جایگاه خود را در ساخت کاخ تمدن اسلامی به خوبی ترسیم نماید.
لازم به یادآوری است، این کتاب در دیدار مدیران موسسه جوانان آستان قدس رضوی و رهبر معظم انقلاب اسلامی که در شهریورماه امسال برگزار شد مورد تفقد مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.
گفتنی است؛ این اثر در شمارگان ۲۰۰۰ نسخه و در قطع رقعی به چاپ رسیده و علاقه‌مندان می‏توانند برای تهیه این کتاب به سامانه shop.javanan.org  مراجعه نمایند.

منبع: آستان نیوز

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.