شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳

سوابق اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب را بهتر بشناسید

شورای ائتلاف

سوابق اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی منتشر شد.

قدس آنلاین: سوابق اعضای لیست «ایران سربلند» ، لیست نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در تهران منتشر شد:

1- محمدباقر قالیباف (کد انتخاباتی:6967) - دکتری جغرافیای سیاسی دانشگاه تربیت مدرس، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، شهردار تهران

2- سید مصطفی آقامیرسلیم(کد انتخاباتی:1695) - کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه پواتیه فرانسه و تخصص مهندسی موتورهای درون سوز از مدرسه عالی نفت و موتور، معاونت سیاسی و اجتماعی وزارت کشور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، 
عضو حقیقی مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر
                                                                                                        
3- سید محمد آقامیری(کد انتخاباتی:1696) - کارشناس ارشد مهندسی عمران(زلزله) کارشناسی ارشد علوم سیاسی و سطح عالی حوزه خارج فقه و اصول، رئیس انجمن صنفی شرکت های آزمایشگاه مکانیک خاک، پژوهشگر اقتصاد سیاسی، سابقه مدیریت موسسات فرهنگی، فعالیت های تبلیغی و جهادی، مدیر مسئول پایگاه خبری جنبش انقلابی

4- عزت الله اکبری تالارپشتی(کد انتخاباتی:1751) - دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی(ره)، رئیس کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم، نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره های پنجم و هشتم، رئیس سازمان صنایع و معادن استان تهران(ازسال1385 الی 1387)، مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره شرکت پشتیبانی ساخت و تهیه کالای نفت،  مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری مازندران

5-زهره الهیان(کد انتخاباتی:1867) - پزشک متخصص بیماری های داخلی، نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در دوره هشتم، عضو هیأت رئیسه کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، عضو شورای عالی بسیج جامعه پزشکی کشور، رئیس کمیته حقوق بشر مجلس هشت

6- محسن پیرهادی(کد انتخاباتی:2496) - دکتری روابط بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی(ره)،  عضو هیئت رئیسه دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران، مدیر بازرگانی شورای اصناف کشور،  مدیرمسئول روزنامه رسالت، مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران، معاون امور اجتماعی و فرهنگی مناطق 3 و 7 شهرداری تهران

7- سیدرضا تقوی(کد انتخاباتی:2585) - سطح عالی حوزه، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، نماینده مقام معظم رهبری در وزارتخانه جهاد کشاورزی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره های چهارم و پنجم، رئیس کمیسیون ارشاد و هنر اسلامی مجلس شورای اسلامی

8-مجتبی توانگر(کد انتخاباتی:2618) - کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی، بیش از ده سال پژوهشگر ارشد مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، معاون بسیج دانشجویی واحد تهران مرکز، رئیس مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیر کل نظارت و پژوهش دفتر نظارت هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی، پژوهشگر اقتصاد انرژی

9-مجتبی ثابتی(کد انتخاباتی:2658) - دانشجوی دکتری حقوق عمومی با رتبه 8 آزمون دکتری، مدیرعامل بنیاد نجوا (بزرگترین موسسه استعدادیابی و منابع انسانی تخصصی کشور)، مسئول سیاسی بسیج دانشگاه های تهران بزرگ، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس، معاون حقوقی موسسه ایرانیان، مدیر گروه های جهادی دانشجویی در استان های کرمان و سیستان و بلوچستان

10- عاطفه خادمی(کد انتخاباتی:4247) - دکتری سیاست گذاری فرهنگی (اولین فارغ التحصیل خانم این رشته در کشور)-پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، فعال حوزه زنان و خانواده، کارشناس مسائل اجتماعی و فرهنگی، دارای سابقه متعدد فعالیت در مراکز تحقیقاتی، رسانه، پژوهشکده های علوم انسانی، مطالعات بنیادین، انجام پروژه های متعدد در حوزه  سیاستگذاری، آسیب ها و مسائل اجتماعی

11- سید احسان خاندوزی(کد انتخاباتی:4262) - دکتری اقتصاد دانشگاه علوم تحقیقات، مدیر کل اقتصادی سابق مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای اقتصادی سازمان صدا و سیما،  استادیار دانشگاه علامه طباطبائی و مدیر گروه اقتصاد اسلامی دانشگاه، عضو هیأت مدیره دیدبان شفافیت و عدالت

12- سید محسن دهنوی(کد انتخاباتی:4676) - فارغ التحصیل ممتاز دوره دکتری نانو بیوتکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف، مسئول طرح تولید داخل داروهای وارداتی کشور و پیگیری تولید داخلی بیش از130 قلم داروی اساسی کشور، عضو هیات علمی و استادیار دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی، معاون تولید و تجاری سازی ستاد توسعه زیست فناوری کشور، فعال و متخصص حوزه اقتصاد دانش بنیان،  مسئول سابق بسیج دانشگاه صنعتی شریف

13- مجتبی رضاخواه(کد انتخاباتی:4858) - فوق دکتری رشته مدیریت بهینه سازی، دانشگاه ماینز کلورادو امریکا، عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت استارتاپی داده پردازان آسان میوه، مدیرعامل شرکت سنگ تزئینی کلاردشت، دستیار پژوهشی، شرکت نیومانت، دنور، کلرادو، آمریکا، دستیار پژوهشی، دانشگاه آدولف ایبانز، سانتیاگو، شیلی

14- سمیه رفیعی(کد انتخاباتی:4942) - کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی محیط زیست دانشگاه علوم و تحقیقات، مشاور امور زنان و جوانان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و معاون حوزه ریاست سازمان، مشاور امور زیربنایی معاونت پیگیری های ویژه دفتر رئیس جمهور، مدیر کل همایش ها و نشست ها و مجامع بین‌المللی مرکز ملی جهانی شدن ( ریاست جمهوری)، مدیر دپارتمان محیط زیست مرکز پژوهشی آرا، دبیر نشست و مسئول برگزاری اولین نشست فعالان محیط زیست با ریاست محترم قوه قضائیه

15- فاطمه رهبر(کد انتخاباتی:4971) - دﮐﺘری ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ داﻧﺸﮕﺎه ﺻﻨﺎﯾﻊ و ﻣﻌﺎدن اﯾﺮان، نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره های هفتم، هشتم و نهم، نائب رییس کمیسیون اصل 90 دوره نهم مجلس و نائب رییس کمیسیون فرهنگی دوره هفتم و هشتم مجلس، رئیس فراکسیون زنان و خانواده دوره نهم مجلس شورای اسلامی، معاونت حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)، مشاور قائم مقام ریاست سازمان صدا و سیما

16- عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی(کد انتخاباتی:4984) - دکترای فارماسیوتیکس از دانشگاه کینگزکالج لندن، معاونت دانشجویی وزارت بهداشت، مدیریت کمیته تحقیقاتی و فناوری دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، رئیس خانه احزاب ایران، ریاست انستیتو  پاستور، عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

17-مصطفی زمانیان(کد انتخاباتی:8996) - دﮐﺘﺮای ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ، ﮔﺮاﯾﺶ ﺗﺼﻤﯿﻢﮔﯿﺮی و ﺧﻂ ﻣﺸﯽ ﮔﺬاری، داﻧﺸﮕﺎه ﺗﻬﺮان، ﻣﻌﺎون ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی و دﺑﯿﺮ ﻫﯿﺌﺖ ﻣﺪﯾﺮه ﺷﺮﮐﺖ ﺻﻨﻌﺘﯽ درﯾﺎﯾﯽ اﯾﺮان (ﺻﺪرا)، ﻣﺪﯾﺮ ﭘﮋوﻫﺸﮑﺪه ﺳﯿﺎﺳﺖ ﮔﺬاری و تحلیل راهبردی آیندگان، ﻣﺸﺎور راﻫﺒﺮدی ﺳﺎزﻣﺎن اﻗﺘﺼﺎدی آﺳﺘﺎن ﻗﺪس رﺿﻮی

18- اقبال شاکری(کد انتخاباتی:5576) - دکتری مهندسی عمران، دانشگاه منچستر انگلستان، استاد دانشگاه، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، نماینده شورای شهر تهران در دوره چهارم، رئیس حوزه عمرانی و املاک و مستغلات دانشگاه ازاد اسلامی، دبیرکل اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان در اروپا، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

19- مالک شریعتی نیاسر(کد انتخاباتی:5656) - دکتری مهندسی سیستمهای انرژی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه نیرو و مدرس دانشگاه، عضو کمیته راهبری مرکز انرژی سبز ایران در بخش بین الملل وزارت نیرو، مجری طرح دبیرخانه قانون جامع اصلاح الگوی مصرف انرژی در وزارت نیرو، مشاور پژوهشکده انرژی و محیط زیست پژوهشگاه نیرو، مشاور در کمیسیون انرژی و مشاور رئیس "کمیسیون برجام" در مجلس نهم

20- مهدی شریفیان(کد انتخاباتی:5668) - دکتری مهندسی سیستم های فرهنگی دانشگاه جامع امام حسین(ع)، مدیر سفر های رئیس جمهور دولت نهم و دهم به کشورهای خارجی و سفر های استانی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان فیروزکوه، مشاور اجرایی شبکه ی افق سیما، دبیر اجرائی ستاد اربعین آستان قدس رضوی و سیمای جمهوری اسلامی و بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا، فرزند شهید

21- علی شمسی پور(کد انتخاباتی:5744) - دﮐﺘﺮی مهندسی مواد و متالوژی، دانشگاه تهران، عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، مدیر کل دفتر ترویج و امور رسانه ستاد راهبردی اجرای نقشه جامع علمی کشور (شورای عالی انقلاب فرهنگی)، ﻋﻀﻮ ﻫﯿئت ﻋﻠﻤﯽ داﻧﺸﮕﺎه ﺻﻨﻌﺘﯽ اﻣﯿﺮﮐﺒﯿﺮ

22- ابوالفضل عموئی(کد انتخاباتی:6559) - دانشجوی دکتری علوم سیاسی دانشگاه تهران، کارشناس سیاسی وزارت امور خارجه، دبیر دوم سفارت جمهوری اسلامی ایران در ژاپن، هماهنگ کننده رسانه ای هفت دوره مذاکرات هسته ای جمهوری اسلامی ایران، سردبیر سابق روزنامه انگلیسی تهران تایمز

23- فاطمه قاسم پور(کد انتخاباتی:6927) - دکتری ﻓلسفه تطبیقی دانشگاه علاﻣﻪ ﻃباﻃبایی، سردبیر ﻣجله حورا، ﻣدیر واحد تهران ﻣرکز تحقیقات زن و خانواده، ﻣدیرﻣﺴئول پایگاه خبری تحلیلی ﻣهرخانه، استادیار و مدیر گروه علوم اجتماعی مرکز تحقیقات زن و خانواده، مدیرعامل انجمن مردم نهاد ترنم اندیشه

24- سیدنظام الدین موسوی(کد انتخاباتی:8417) - دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران، مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس، معاون سابق ارتباطات آستان قدس رضوی، رئیس شورای فرهنگی ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، مدیرمسئول روزنامه جوان

25- الیاس نادران(کد انتخاباتی:8516) - دکتری اقتصاد، دانشگاه کلرمون فرانسه، نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره های هفتم، هشتم و نهم، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

26- احمد نادری(کد انتخاباتی:8517) - دکتری علوم اجتماعی، گرایش انسان شناسی سیاسی، دانشگاه فرایه برلین آلمان، رئیس موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، ریاست اسبق جهاد دانشگاهی واحد تهران، مدیر سابق گروه مردم شناسی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران، دبیر اسبق  مجمع انجمن های اسلامی منطقه آلمان

27- سید محمود نبویان(کد انتخاباتی:8559) - دکتری رشته فلسفه تطبیقی، مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، نماینده مجلس شورای اسلامی در دوره نهم، قائم مقام پژوهشگاه اندیشه سیاسی اسلام،  عضو هیئت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)

28- سوده نجفی(کد انتخاباتی:8572) - کارشناسی ارشد مدیریت دولتی، دبیر شورای علمی-تخصصی دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تهران، مدیر پشتیبانی پلی کلینیک شهید لبافی نژاد، فرزند شهید

29- کیومرث هاشمی(کد انتخاباتی:8786) - کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی، رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران، عضو هیئت رئیسه شورای المپیک آسیا، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش، سرپرست فدراسیون فوتبال

30- سید علی یزدیخواه(کد انتخاباتی:8962) - کارشناسی حرفه و فن، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شهر تهران، سرپرست اداره کل فرهنگ عمومی و قضایی جامعه در معاونت فرهنگی قوه قضائیه، جانباز سرافزار دفاع مقدس، مسئول موسسه علمی و آموزشی رزمندگان اسلام

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.