یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

مدیرکل کمیته امداد:

۱۳ هزار بانوی نیکوکار حامی ایتام خراسان شمالی هستند

کمیته امداد

خراسان شمالی-مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: ۱۳ هزار بانوی نیکوکار حامی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد هستند.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد خراسان شمالی، مجید الهی راد بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۵ هزار حامی نیکوکار در استان حمایت ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت این نهاد را بر عهده‌دارند، گفت: بیش از نیمی از این افراد را بانوان نیکوکار در مشاغل مختلف اجتماعی شکل داده است.

وی میزان مشارکت مردم در طرح اکرام ایتام و محسنین در ۱۰ ماهه سال جاری را ۱۷ میلیارد و ۴۱۲ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: طی مدت مشابه سال گذشته این رقم ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون سه هزار و ۱۲۳ یتیم و دو هزار و ۹۵۳ فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد قرار دارند، ادامه داد: ۲۶۰ نفر از این کودکان هم‌اکنون فاقد حامی هستند که امیدواریم با همکاری نیکوکاران این کودکان نیز از نعمت پدر و مادر معنوی بهره‌مند شوند.

الهی راد به نحوه ارائه کمک‌ها به فرزندان ایتام و محسنین اشاره و تأکید کرد: کمک‌های مردمی در طرح اکرام ایتام و محسنین به‌صورت مستقیم از سوی حامیان به شماره کارتی که برای فرزندان مشمول در نظر گرفته‌شده واریز می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.