یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

قیمت دلار، قیمت سکه، قیمت طلا و قیمت ارز امروز ۹۸/۱۱/۲۷

قیمت دلار و سکه

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۵۳۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۷۰۷ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۵ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان معامله شد.

قدس آنلاین؛ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۵ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۱۳۵  هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۶۲۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۸۴.۱ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۷۰۷ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۶۸ تومان، یورو  ۱۵ هزار و ۱۵۶ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۴۳۵ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

۱۳ هزار و ۹۰۰  تومان

قیمت یورو

۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان

قیمت پوند

۱۸ هزار و ۴۳۵ تومان

قیمت درهم امارات

۳ هزار و ۸۶۸ تومان

قیمت سکه بهار آزادی

۵ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

۵ میلیون و ۱۹۹ هزار تومان

قیمت نیم سکه

۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و ۶۲۰ هزار تومان

قیمت سکه گرمی

۹۴۰ هزار تومان

قیمت گرم طلای ۱۸

۵۳۰  هزار و ۳۰۰  تومان

قیمت گرم طلای ۲۴

۷۰۷  هزار و ۱۰۰ تومان

قیمت هرمثقال طلا

۲ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

۱۵۴۸.۱دلار

قیمت پلاتیندلار

۹۶۷ دلار

قیمت انس نقرهدلار

۱۷.۷۲ دلار

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.