یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷

حسین کلانی: فوتبال ما تبدیل به دکانی برای مربیان درجه چندم خارجی تبدیل شده/ معلوم نیست اسکوچیچ را چه کسانی انتخاب کردند

حسین کلانی

ما جوان‌های خوبی در فوتبال ایران داریم که می‌توانند به ورزش ایران خدمت کنند، اگر به مربیان ایرانی یک دهم امکانات مربیان خارجی را بدهند به طور حتم عملکرد بهتری را خواهند داشت.

پیشکسوت فوتبال گفت: معلوم نیست چه افرادی اسکووچیچ را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کردند.

به گزارش قدس آنلاین؛ «حسین کلانی» در حاشیه فینال جام پیشکسوتان یادآوره زنده‌ یاد «یونس شکوری» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه فوتبال ما تبدیل به دکانی برای مربیان درجه چندم خارجی تبدیل شده است که می‌آیند و پول‌های آنچنانی می‌گیرند.

وی افزود: شرکت در جام‌جهانی و حضور در تورنمنت‌های دیگر حاصل دسترنج‌های مربیان ایرانی است و اینکه فقط به جام جهانی برویم نمی‌تواند دستاورد مهمی باشد.

وی افزود: ما برای اولین بار با یک مربی ایرانی به نام «حشمت مهاجرانی» راهی جام جهانی شدیم و نتایج خوبی را به دست آوردیم.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: ما جوان‌های خوبی در فوتبال ایران داریم که می‌توانند به ورزش ایران خدمت کنند، اگر به مربیان ایرانی یک دهم امکانات مربیان خارجی را بدهند به طور حتم عملکرد بهتری را خواهند داشت.

کلانی تصریح کرد: معلوم نیست چه افرادی اسکووچیچ را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کردند، می‌گویند با این مربی قرارداد ایرانی بسته شده است، پرسش من این است در این قرارداد چه بندهایی وجود دارد و اینها باید روشن شود.

وی تاکید کرد: به عنوان یک بازیکن قدیمی که سال‌ها در فوتبال ایران بازی کردم نمی‌دانم اعضای هیات رییسه‌ فدراسیون فوتبال چه افرادی هستند و تصمیم‌گیری می‌کنند.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال در پایان گفت: ویلموتس از ایران رفت اما به طور حتم تبعات او ادامه خواهد داشت و برای دریافت قرارداد خود به فیفا شکایت می‌کند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.