دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲

۲۷ دستگاه ماشین آلات راهداری همدان در طرح زمستانی فعالیت دارند

ابوذر میهنی

همدان _رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان همدان از فعالیت ۲۷ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری همدان در طرح زمستانی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، ابوذر میهنی با اشاره به اینکه طرح زمستانی از آذرماه امسال آغاز شده و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد، گفت: در طرح زمستانی ۲۷ دستگاه وسیله نقلیه سبک و سنگین با ۴۳ نیروی انسانی اداری، اجرایی و حجمی در طرح زمستانی فعالیت خواهند کرد.
میهنی از خرید و ذخیره سازی ماسه و نمک در راهدارخانه ها برای طرح زمستانی امسال خبر داد و یادآور شد: در حال حاضر نیز ماشین‌آلات در راهدارخانه‌ها مستقر هستند و نیروهای ما نیز آماده خدمات‌رسانی به مردم خواهند بود. ‌
وی در ادامه یکی از وظایف ذاتی اداره راهداری و حمل نقل جاده ای را  گشت های مستمر و شبانه روزی به منظور افزایش ایمنی تردد کاربران جاده ای بیان کرد و افزود: این گشت ها با رصد ۲۴ ساعته خود از محورهای مواصلاتی تمامی معایب راه، مانند تجاوز غیرقانونی به حریم، ایجاد چاله در سطح جاده، تصادفات، عوامل مختل کننده راه و غیره ...را به مرکز اداره گزارش می دهند. 
رئیس راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان همدان ادامه داد: اداره شهرستان همدان دارای اکیپ درزگیری و چاله گیری، لکه گیری، اکیپ بازسازی تابلو و علائم، اکیپ ایمنی و حریم، تاسیسات است که تمام سعی خود را به منظور صیانت از حریم راهها بکار بسته اند تا بتوانیم ضوابط و دستورالعمل های سازمان را به نحو مطلوب انجام دهیم. 
میهنی افزود: شهرستان همدان دارای ۷۱۴ کیلومتر راه شامل بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.