سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

برای دومین بار؛

خیابان غذا در بجنورد راه‌اندازی می‌شود

خیابان غذا

خراسان شمالی- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی گفت: امسال نیز برای دومین بار و با هدف ایجاد شورونشاط اجتماعی و جلب مشارکت بخش خصوصی و جذب گردشگر در ایام نوروز، خیابان غذا در بجنورد راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، حبیب یزدان‌پناه اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، خیابان غذا در نوروز پیش رو برای دومین بار در محل پیاده راه مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بجنورد برپا می‌شود.

وی افزود: این طرح با هدف ایجاد پویایی در مجموعه مفخم و نشاط اجتماعی اجرا می‌شود و با ارائه غذاهای سنتی و برنامه‌های جانبی ازجمله نوروزگاه و... سعی در جذب گردشگر در ایام نوروز و معرفی فرهنگ و آداب‌ورسوم مردم استان داریم.

یزدانپناه با اشاره به انتشار فراخوان راه‌اندازی خیابان غذا در بجنورد، تصریح کرد: علاقه‌مندان و فعالان بخش خصوصی می‌توانند به‌منظور مشارکت در این طرح و در اختیار گرفتن غرفه، آمادگی خود را به معاونت میراث فرهنگی استان اعلام کنند.

وی گفت: نوروز ۹۸ که برای نخستین بار خیابان غذا در بجنورد راه‌اندازی شد، تجربه خوبی به دست آمد تا این طرح برای نوروز ۹۹ نیز اجرایی شود چراکه استقبال مردم و علاقه‌مندان بی‌نظیر بود و سبب افزایش بازدیدها از مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.