چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

تأمین امنیت انتخابات تهران با ۱۴ هزار مأمور پلیس/ تخلف قابل ذکری نداشتیم

سردار رحیمی

فرمانده انتظامی پایتخت با اشاره به فعالیت ۴ هزار و ۵۵۲ شعبه اخذ رأی در تهران، ری و شمیرانات از تلاش بالغ بر ۱۴ هزار مأمور پلیس برای تأمین امنیت شعب اخذ رأی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت صبح امروز در حاشیه همایش آموزش مسؤولان انتظامی شعب اخذ رأی در مقر پلیس تهران با اشاره به فعالیت ۴ هزار و ۵۵۲ شعبه اخذ رأی در تهران، ری و شمیرانات از تلاش بالغ بر ۱۴ هزار مأمور انتظامی برای تأمین امنیت شعب اخذ رأی خبر داد.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه تیم‌های ویژه اطلاعات و تمهیدات سنگین امنیتی برای تأمین انتخابات پیش‌بینی شده است، گفت: مسؤولیت امنیت شعب اخذ رأی برعهده نیروی انتظامی است.

وی  از کنترل تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی و حقیقی توسط پلیس خبر داد و گفت: تاکنون مطلب قابل ذکری جز یکی دو مورد پاره کردن بنر انتخاباتی درباره اینگونه تخلفات نداشتیم و اگر موردی نیز وجود داشته باشد آن را به بخش‌های نظارتی اعلام می‌کنیم.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به برگزاری ده‌ها جلسه سخنرانی توسط کاندیداها در سطح شهر تهران و برقراری امنیت در تمام این مراسم‌ها،خاطرنشان کرد: سلامت، امنیت و مشارکت ۳ اصل مهم پلیس در انتخابات پیش‌رو است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.