جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸

آغاز گندزدایی گیلان از امشب/ مردم در خانه بمانند

گندزدایی

نماینده وزیر بهداشت در گیلان از آغاز گندزدایی شهرستان رشت از ساعت ۲۲ امشب خبر داد و گفت: کلیه شهرستان ها فردا گندزدایی می شود.

دکتر مهدی شادنوش در گفت وگو با صداوسیمای مرکز گیلان، از آغاز گندزدایی کلیه شهرستان های استان گیلان جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و اظهار کرد: براساس تصمیمات اتخاذ شده در شهرستان های گیلان طی امشب و فردا گندزدایی را آغاز می کنیم.

وی افزود: طبق تقسیم کار صورت گرفته کار گندزدایی از شهرستان های غرب استان شامل شفت، فومن، صومعه سرا، آستارا، تالش، رضوانشهر و ماسال توسط نیروهای سپاه قدس استان از فردا انجام می شود.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گیلان با بیان اینکه تیپ میرزا کوچک نیروی زمینی سپاه کار گندزدایی شرق گیلان را بر عهده دارد، گفت: شرق استان شامل شهرستان های آستانه اشرفیه، لاهیجان، لنگرود، املش، رودسر و سیاهکل فردا گندزدایی می شود.

شادنوش از آغاز گندزدایی شهرستان رشت از ساعت ۲۲ امشب خبر داد و خاطرنشان کرد: کار گندزدایی در شهرستان رشت توسط نیروهای شهرداری و سپاه قدس گیلان انجام می شود. البته این گندزدایی ضرری برای مردم ندارد و شهروندان می توانند با آسودگی خاطر از فواید آن استفاده کنند.

وی همچنین از توزیع ۴۰۰ هزار بسته بهداشتی و لوازم حفاظت شخصی بین مراکز درمانی و اورژانس استان خبر داد و یادآور شد: از مردم می خواهیم در منازل بمانند و خودشان را در معرض چرخش این ویروس منحوس قرار ندهند تا آلوده نشوند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.