شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان:

مدیران دستگاه های خراسان رضوی حضور فیزیکی ۵۰درصد کارکنان خود را کاهش دهند

کوکب موسوی

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خراسان رضوی گفت: در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، مدیران دستگاه ها حضور فیزیکی کارکنان خود را می توانند تا ۵۰ درصد کاهش داده و با دورکاری یا مرخصی کارکنان دارای بیماری خاص موافقت کنند.

به گزارش قدس آنلاین، کوکب موسوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی و رئیس کمیته پشتیبانی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا استان طی نامه به شماره ۳/۳۸/۴۰۶۱۷ مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ وضعیت حضور کارکنان اداری را در هفته جاری تعیین نمود.

در بخشی از نامه آمده است: " با توجه به اخذ تصمیمات لازم در راستای مقابله و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا توسط ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس استان، مقرر گردید از امروز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ تا اطلاع ثانوی مدیران دستگاه‌های اجرایی به استثنای مراکز ارائه دهنده خدمات بهداشتی و درمانی، نیروهای مسلح و امدادی، می‌توانند حسب تشخیص، حضور فیزیکی روزانه ۵۰ درصد تعداد کارکنان اداری خود را کاهش دهند.
ضمنا مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند تمهیدات لازم را برای خروج کارکنان دارای بیماری‌های زمینه‌ای و گروه‌های پرخطر از حضور فیزیکی به سمت دورکاری اتخاذ نموده و با تشخیص پزشک معتمد دستگاه/سازمان به صورت دورکاری اقدام به فعالیت کرده یا با مرخصی آنان موافقت نمایند."

منبع : استانداری خراسان رضوی

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.